№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Apskaitininkas (-ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Termosportas“

Darbo pobūdis

Thermowave prekės ženklas kuria, vysto ir gamina Aktyvaus laisvalaikio aprangą. Ieškome kolegos apskaitininko/-ės pozicijai padėti suvesti pirminius dokumentus bei sužiūrėti bankinių mokėjimų sudengimus programoje. Darbas komandoje su vyr. buhaltere.

Siūlome konkurencingą darbo užmokestį, darbą pozityvioje ir motyvuotoje komandoje, nuolatinę galimybę mokytis ir tobulėti. Yra galimybė dalį darbo laiko dirbti nuotoliu.

Apačioje trumpas darbo pobūdžio aprašymas:

Darbas su Microsoft Business Central 365 programa (Navision);
Pirminių dokumentų apskaita bei registravimas programoje;
Bankų registravimas, sudengimas su sąskaitomis;
Automatinių banko mokėjimų sudengimų priežiūra ir kontrolė;
Bendravimas su programos administratoriais siakiant tobulinti procesus;
Intrastat ataskaitos deklaravimas;
Kuro ataskaitos (1 automobilis) administravimas;
Prekių nurašymai;
Daugiau informacijos pokalbio metu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis bakalauro išsilavinimas apskaitos ar finansų specialybėje;
  • Bent du metai apskaitininko/-ės, buhalterio/-ės ar finansų darbo srityje;
  • Krupštumas bei nuolatinis noras tobulėti;
  • Anglų kalbos žinios (bendravimui el. paštu derinant dokumentus, sąskaitų anglų kalba turinio supratimui);

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo tenisas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas svyruoja pagal kandidato kompetenciją bei patirtį.

UAB „Termosportas“

Just like you, we exhibit a strong will and are not easily discouraged from our chosen path. We are committed to creating the ultimate, environmentally conscious outdoor apparel for any season.

Outdoor adventures come in various forms and everyone is welcome. Whether you hike in the local park or are reaching for the summit in the Himalayas, snowboarding in the Alps or backcountry skiing in Jackson Hole, trail running or mountain biking - Thermowave stands as your resolute companion.

As a multi-generation family business, we recognize the importance of preserving the beauty of nature for future generations. We achieve this by offering premium quality, long-lasting products made of earth-friendly materials, especially Merino wool. Collaborations with global enviromental initiatives like EOCA and investments in local projects like „Save the Baltic Sea“ help us give back to the planet.
It's about less waste and more time outdoors!
informacija apie UAB „Termosportas“
4129 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Доход 2023 г.