Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Hermitrans“

APSKAITININKĖ (-AS) - BUHALTERĖS ASISTENTĖ (-AS)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Онлайн собеседование
Vilnius - UAB „Hermitrans“
Ieškome kolegos Vilniuje, kuris prisijungtų prie mūsų jaunatviškos komandos!
Esi atsakingas, atidus detalėms, mėgsti dirbti su su skaičiais ir dokumentais, sistemomis; gerai moki rusų kalbą; vertini tvarką bei pastovumą? Šis darbas kaip tik TAU.

DARBO POBŪDIS:
  • Apskaitos dokumentų tvarkymas, vedimas į sistemą, sutikrinimas;
  • Bendravimas su vežėjais/ buhalterija el.paštu ir telefonu (lietuvių, rusų kalbomis);
  • Pagalba kolegoms ir smulkūs administraciniai darbai.

REIKALAVIMAI:

  • Rusų kalbos mokėjimais (raštu ir žodžiu);
  • Apskaitos procesų suvokimas;
  • Atsakingumas, organizuotumas, greita orientacija;
  • Loginis mąstymas, imlumas, atidumas detalėms;
  • Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai (Word, MS Excel).

Išsilavinimas apskaitos/administravimo/buhalterijos srityje; analogiška darbo patirtis - privalumas.

SIŪLOME:

  • Stabilų, pastovų darbą pilnu etatu (nuo puses 8 iki 5) ;
  • Konkurencingą darbo užmokestį su galimybe augti;
  • Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius;
  • Galimybę prisidėti kuriant procesus, inicijuoti pokyčius ir naujovių diegimą apskaitos srityje;
  • Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • Darbo vietą Vilniaus centre, patogiai pasiekiama viešuoju transportu.

OFISAS: Švitrigailos g. 11B, LT-03228, Vilnius

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Hermitrans –įmonė teikianti ekspedicijos paslaugas, nuo 2009 m. sėkmingai dirba tiek Lietuvos tiek užsienio rinkose.
Pagrindinis mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir kokybiškas poreikių tenkinimas.
informacija apie UAB „Hermitrans“
4527 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.