№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
CVB клиент

Automobilių dažytojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Panevėžys - Aeintershop, MB

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:

Ieškome patyrusio ir atsakingo automobilių dažytojo. Kandidatas bus atsakingas už automobilių dažymo darbus, įskaitant paruošimą, gruntavimą, dažymą ir apdailos darbus.

Pareigos:

  • Automobilių kėbulų ir dalių paruošimas dažymui (šlifavimas, gruntavimas ir kt.)
  • Dažų paruošimas ir jų maišymas pagal reikiamus atspalvius
  • Dažymo darbai ir dažų padengimo kokybės užtikrinimas
  • Apdailos darbai, įskaitant lako užtepimą ir poliravimą

Siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą ir premijas už gerus darbo rezultatus
  • Visas reikalingas darbo priemones ir saugos įrangą
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais
  • Draugišką ir palaikančią darbo atmosferą

Darbo laikas:
Lankstus darbo grafikas pagal susitarimą

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:

  • Bent 2 metų patirtis automobilių dažymo srityje
  • Žinios apie dažymo procesus, medžiagas ir įrangą
  • Kruopštumas, atsakingumas ir dėmesys detalėms
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje
  • Geros techninės žinios apie automobilių struktūrą ir remontą
  • Gebėjimas laikytis saugos taisyklių ir kokybės standartų

Privalumai:

  • Profesinis išsilavinimas automobilių dažymo arba panašioje srityje.
  • Patirtis dirbant su įvairiomis dažų sistemomis.
  • Mokėjimas naudotis kompiuterine įranga ir programomis, skirtomis spalvų maišymui.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
CVB клиент

Aeintershop, MB

Mūsų įmonė teikia aukštos kokybės automobilių dažymo paslaugas, įskaitant kėbulo remontą, poliravimą. Mūsų komanda yra patyrusi ir orientuota į kliento poreikius, naudojame tik geriausius dažus ir technologijas, kad užtikrintume puikų rezultatą.