№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Autovela“

Automobilių detalių pardavėjas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Autovela“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome iniciatyvaus ir atsakingo automobilių detalių pardavėjo, pageidautina, turinčio analogiško darbo patirties arba gerai išmanančio automobilio sandarą ir automobilių detalių asortimentą;
Bendravimas su klientas, pardavimai, popardaviminis aptarnavimas;
Detalių parinkimas ir paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas;
  • Panašaus darbo patirtis (prekyba automobilių dalimis, bei alyva ir tepalais);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sąžiningumas;
  • Anglų ir rusų kalba – privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Puikiai kalbėti bei rašyti rusų, anglų kalba;
  • Aktyvumas, energingumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant su TecDoc ir kitomis programomis skirtoms sandėlių ir panašių platformų valdymui.

Įmonė siūlo

Pastovų darbą;
Darbą patikimoje įmonės atstovybėje;
Laiku mokamą darbo užmokestį;
Darbo priemonių užtikrinimą;
Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

„Automobilių servise Autovela dirba profesionali komanda bei įranga – tai raktas į sėkmingą verslą ir patenkintus klientų lūkesčius.
Šis servisas atlieka lengvųjų ir komercinių automobilių pilną techninį aptarnavimą bei remontą, taip pat tiekia kokybiškas automobilių detales. Aušinimo sistemos, variklių, stabdžių, važiuoklės, dyzelių bei transmisijos remontas, žibintų reguliavimas, vairo kolonėlių restauravimas, kompiuterinė ratų geometrija ir padangų priežiūra – tai labai maža dalis paslaugų, kurios atliekamos autoservise.
Visai nesvarbu, jūs vairuojate seną ar naują automobilį – profesionalai visuomet pasiruošę suteikti Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.“
informacija apie UAB „Autovela“
1222 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1004 €
25% uždirba 1004-1200 €
25% uždirba 1200-1428 €
25% uždirba nuo 1428 €