№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Inchcape Lietuva

Automobilių elektrikas (-ė), Vilniuje

2000-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Inchcape Lietuva
Inchcape istorija prasideda nuo aiškaus ir svarbaus tikslo – siekiame teikti išskirtines mobilumo paslaugas visame pasaulyje. O už viso to stovi didžiulė ir ambicinga komanda, kurios dalimi tapti kviečiame ir tave.

AUTOMOBILIŲ ELEKTRIKAS (-Ė)

BŪSI ATSAKINGA (-AS) UŽ:

 • Remontui pateiktų automobilių defektų nustatymą bei diagnostiką
 • Pagal pozicijas užsakyto remonto darbų atlikimą
 • Pagalbą serviso personalui aiškinantis automobilio defektus ir jų pašalinimo būdus

MUMS SVARBU TAVO:

 • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis automobilių elektrinės dalies diagnostikoje ir remonto srityje
 • Žinios apie automobilių konstrukciją ir elektronines sistemas, gebėjimas skaityti elektrines schemas, diagnostinių sistemų išmanymas
 • Analitiniai įgūdžiai
 • Anglų kalbos žinios (skaitymo gebėjimai, supratimas)
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

KODĖL INCHCAPE?

Vis dar svarstai, kodėl verta prisijungti prie Inchcape Lietuva komandos? Štai keletas priežasčių padėsiančių tau apsispręsti:

✔️Mes tikime, kad Inchcape yra visiems. Čia mes kuriame darbo aplinką, kurioje gera dirbti! Mūsų siekis - užtikrinti lygybę, didžiuojantis mus supančia įvairove bei puoselėjant drąsią ir ambicingą komandą.
✔️Čia apstu galimybių tobulėti, mokytis, siekti karjeros platumų ir aukštumų tarptautinėje įmonių grupėje.
✔️ Skirdami didžiulį dėmesį mūsų darbuotojų gerovei sukūrėme tokį papildomų naudų paketą, kuris padės išlaikyti balansą darbe ir tavo asmeniniame gyvenime:
 • Suteiksime papildomą sveikatos bei nelaimingų atsitikimų draudimą (24/7), galimybę kreiptis profesionalios psichologinės pagalbos konfidencialioje linijoje „TELUS health“ (24/7).
 • Skirdami pinigines išmokas, palaikysime tave ypatingomis gyvenimo progomis.
 • Suprantame laiko sau svarbą, todėl turėsi galimybę pasinaudoti papildomomis ir apmokamomis laisvomis dienomis švęsti gimimo dieną, sudaryti santuoką, mokslams ir keletu kitų.
✔️ Tavo atlygis kasmet bus peržiūrimas ir bus konkurencingas darbo rinkoje.
✔️ Renginiai, pramogos, dovanos, nuolaidos.. ir daug kitų privalumų! Check it out 👇Kviečiame prisijungti prie mūsų ir pačiai (-iam) pajausti, ką reiškia dirbti šioje stiprioje ir veržlioje komandoje!

ATLYGINIMAS

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomos naudos pagal patvirtintą papildomų naudų tvarką (sveikatos draudimas ir t.t.)

KAS MES

Inchcape Lietuva – tai pasaulinės automobilių prekybos kompanijos, veikiančios daugiau nei 40-yje rinkų, dalis. Lietuvoje, jau ne vienerius metus esame oficialūs FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA, BMW, BMW MOTORRAD, MINI, ROLLS ROYCE ir naudotų automobilių BRAVOAUTO prekių ženklų̨ atstovai, todėl savo klientams galime pasiūlyti patikimiausius, įvairiausius poreikius atliepiančius sprendimus ir nepriekaištingą patirtį.

KVIEČIAME KANDIDATUOTIInformaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą ir teises rasite Inchcape Motors ir Krasta Auto privatumo politikose

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Siekiant užtikrinti, kad mūsų komandoje dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją.

Atlyginimas

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Inchcape Lietuva

Inchcape Lietuva

Inchcape – tai pirmaujanti tarptautinė automobilių distribucijos ir mažmeninės prekybos įmonė, atstovaujanti žinomiausius automobilių prekės ženklus ir veikianti daugiau nei 40 rinkų visame pasaulyje. Dirbdami Lietuvoje didžiuojamės ilgamete sėkminga patirtimi automobilių versle ir klientų aptarnavimo srityje atstovaudami BMW, MINI, BMW MOTORRAD, FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MAZDA prekės ženklus, kartu vystydami naujų ir naudotų automobilių verslus bei galėdami pasiūlyti mūsų klientams pilną popardaviminio aptarnavimo integraciją. Kartu su profesionalia ir ambicinga beveik 400 darbuotojų komanda Lietuvoje, mes kuriame atsakingą bei tvarius sprendimus priimantį verslą ir siekiame užtikrinti tik geriausias patirtis mūsų klientams.

Inchcape, mes kuriame darbo aplinką, kurioje siekiame užtikrinti lygybę, įvairovę ir įtrauktį, nes tikime, kad Inchcape yra visiems.

Informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą ir teises rasite Inchcape Motors ir Krasta Auto privatumo politikose
informacija apie Inchcape Lietuva
3048 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
178
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2103 €
25% uždirba 2103-2721 €
25% uždirba 2721-3380 €
25% uždirba nuo 3380 €

Вас также может заинтересовать: