№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Current auto“

Automobilių parko pardavimų vadybininkas(-ė)

1200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Current auto“

Darbo pobūdis

Automobilių paruošimas pardavimui;
Aktyvus automobilių pardavimas ir atitinkamų dokumentus paruošimas;
Viso automobilių parko darbų organizavimas ir koordinavimas;
Skelbimų kėlimas, automobilių informacijos web puslapiuose nuolatinis atnaujinimas;

Reikalavimai darbuotojui

Automobilių rinkos supratimas ir gebėjimas prisitaikyti;
Gebėjimas suprasti techninę automobilio specifikaciją, identifikuoti gedimus ir jų preliminarius remontų kaštus;
Techninis išsilavinimas arba patirtis dirbant automobilių aptarnavime būtų privalumas;
Ankstesnė patirtis automobilių pardavimuose būtų privalumas;

Mes Jums siūlome

Įdomų bei atsakingą darbą sparčiai augančioje bendrovėje;
Stabilų atlyginimą bei motyvuojančius papildomus priedus;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
Visas socialines garantijas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Current Auto" yra Baltijos šalyse veikianti ilgalaikės automobilių veiklos nuomos bendrovė. Įmonės sėkmė ir spartus augimas Latvijos rinkoje paskatino plėtrą į Lietuvą.
Šiuo metu bendrovė pradeda savo veiklą Lietuvoje ir ieško įvairios srities specialistų profesionaliam įmonės kolektyvui suburti.