№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Mantrija“

Barista - desertų restorane PAVLOVA pilnu etatu (Ogmios m.)

Nuo 6 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Mantrija“

Darbo aprašymas

Desertų restoranui “Pavlova”, esančiame Ogmios mieste, ieškome pagrindinio baristos ilgalaikiam darbui ir kviečiame prisijungti prie komandos!

Jei moki dirbti komandoje, maloniai bendrauji su svečiais ir komanda, pozityviai žiūri į pasaulį, moki greitai suktis, esi orientuotas į rezultatą - laukiame Tavęs!

Siūlome darbą pilnu etatu, ilga/trumpa savaitė, kas antras savaitgalis laisvas.

Išmokysime gaminti “instagramiškiausius” pavlovos desertus ir garantuojame nepamirštamai saldžią patirtį. Ieškome komandos nario prisijungti jau dabar su perspektyva būti pilnai apmokytam ir paruoštam dirbti vasarą.

Mūsų darbe yra svarbūs:
svetingumas
nuoširdus ir linksmas bendravimas
pozityvus požiūris į gyvenimą:-)
komandiškumas:-) ( pamainoje paprastai dirba 2-3 be virtuvės darbuotojų)
greitumas
švara ir kruopštumas ruošiant desertus, gėrimus, kokteilius:-)

Jei tai apie Tave, parašyk mums, pakviesime susipažinti. CV ir trumpo motyvacinio laiško lauksime el. paštu:

Darbo pobūdis

Ką mūsų pagrindinis barista atlieka:

  • klientų aptarnavimas; darbas su kasa;
  • aktyvūs pardavimai darbo vietoje, motyvacija kuo daugiau parduoti (nuo to priklauso mėnesio bonusai prie atlyginimo);
  • desertų ir ledų dekovarimas bei ruošimas;
  • kavos, arbatos, kokteilių gaminimas;
  • nepriekaištingos tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Užsakymų priėmimas ir jų įgyvendinimas;
  • Afternoon Tea serviravimas;
  • Baro ir salės tvarkos palaikymas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • pozityvumas bei komunikabilumas;
  • pareigingumas;
  • mokėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • dėmesys detalėms;
  • bendravimas angliškai, rusiškai - privalumas;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Maitinimas darbo metu Nuolaidos įmonės produkcijai ir paslaugoms Darbo ir poilsio balansas

Atlyginimas

Nuo 6 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra nuolatos peržiūrimas ir paremtas žinių bei įdirbio pagrindu. Startuojame su 6 eur/į rankas. Atliekame įgūdžių testavimą. Toliau atlyginimas priklauso nuo tavęs, darbo rezultato, požiūrio. Etatinis atlyginimas svyruoja nuo 1200-1450 atskaičius mokesčius.

PAVLOVA CAFÉ specializing in world-famous Pavlova Cakes brings top-class quality cakes and desserts to the Baltics.

PAVLOVA CAFÉ
We are a self-service bakery having a strong passion for balance in life and taste which always guarantees perfection. We invite ourselves and encourage others to experiment with new tastes and flavors. Join our creative team and make your own dream cake by combining a pre-made bace, filling and toppings.

PAVLOVA CAFÉ team is united by love and excitement in creating fresh Pavlova cakes customized and made on spot with variety of seasoned berries of one’s choice.

Due to expansion of the café network in the Baltic states, we are looking for employees for the first Pavlova Café in Vilnius, in Ogmios shopping mall.
Join for an exciting, tasteful and colourful long-life adventure!!
informacija apie UAB „Mantrija“
1237 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Доход 2023 г.