Lietuvos centrinė kredito unija

Buhalteris (-ė)

1600-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Kaunas - Lietuvos centrinė kredito unija
Augame ir ieškome naujojo komandos nario (-ės) į Finansų ir apskaitos departamentą!

Darbo pobūdis

  • Kredito unijos buhalterinės apskaitos vedimas nuo pirminių dokumentų apskaitos iki metinių finansinių ataskaitų sudarymo pagal galiojančius LR įstatymus
  • Priskirtų Lietuvos centrinės kredito unijos apskaitos procesų vykdymas
  • Mokestinių ir finansinių ataskaitų ruošimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms
  • Kredito unijų konsultavimas apskaitos klausimais pagal poreikį
  • Esamų ir naujų teisės aktų, susijusių su buhalterine apskaita ir / ar kredito unijų veikla, analizė ir vertinimas
  • Kiti finansų ir apskaitos departamento direktorės pavesti darbai

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, buhalterijos, bankininkystės ar ekonomikos srityse
  • Buhalterio (-ės), vyr. buhalterio (-ės) darbo patirtis
  • Lietuvos Respublikos verslo apskaitos standartų išmanymas
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius išmanymas bei domėjimasis jų naujovėmis
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas
Privalumai:
  • Darbo patirtis finansų įstaigoje arba audito įmonėje
  • Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų išmanymas

Mes siūlome

  • Lankstų darbo laiko grafiką, šiuolaikiškai įrengtą biurą ir ergonomišką darbo vietą
  • Papildomų atostogų ir naudų paketą
  • Šventes ir kitus organizacijos renginius
  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius priedus atsižvelgiant į darbo rezultatus, įmonės rezultatus ir kt. veiksnius
  • Nuotolinio darbo galimybę

Atlyginimas

1600-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Lietuvos centrinė kredito unija – didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje. Sukaupusi ilgametę patirtį, organizacija šiuo metu vienija 45 savo nares – kredito unijas kurios teikia visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei kitoms organizacijoms.
Посмотреть все объявления этой компании (7)
informacija apie Lietuvos centrinė kredito unija
2862 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
85
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1989 €
25% uždirba 1989-2432 €
25% uždirba 2432-3017 €
25% uždirba nuo 3017 €