№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „TV ŽAIDIMAI“

Buhalteris (-ė)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TV ŽAIDIMAI“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų apskaita ir kontrolė
  • Bankinių operacijų apskaita ir mokėjimai
  • Ilgalaikio turto, atsargų, kuro apskaita
  • Kitos vadovo deleguotos užduotys

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Darbo patirtis panašioje pozicijoje (4+ metai)
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą ir mokesčius, žinojimas ir jų taikymas
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Tarptautinių apskaitos standartų žinojimą laikysime privalumu
  • Mokėjimą dirbti su RIVILĖ – GAMA programa laikysime privalumu
  • Loginis ir analitinis mąstymas
  • Atsakingas požiūris į darbą, noras mokytis ir tobulėti

Mes jums siūlome

  • Turėsite galimybes realizuoti savo idėjas ir vystyti karjerą
  • Būsite sparčiai augančios, vakarietiško požiūrio kompanijos dalimi
  • Dirbsite moderniame ofise Vilniaus centre, su nemokama parkavimo vieta šalia ofiso
  • Turėsite galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku (nuotoliniu būdu)
  • Dirbsite draugiškoje aplinkoje ir gausite visas darbui reikiamas priemones
  • Gausite Jūsų kompetencijas ir įgūdžius atitinkantį atlyginimą
  • Gausite tris papildomas apmokamas laisvas dienas (po bandomojo laikotarpio)
  • Gausite papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio)
  • Limitas skirtas individualiai pasirinktoms papildomoms naudoms mobilioje aplikacijoje (po bandomojo laikotarpio)
  • Prie aukščiau išvardintų pamatinių sąlygų galime pridėti patyrusių komandos narių patarimus, kurie padės augti profesinėje srityje, o taip pat galimybę realizuoti save prie kitų užduočių

Dalyvaudami konkurse užimti šias pareigas Jūs suprantate ir sutinkate, kad UAB "TV Žaidimai", teisės aktų nustatyta tvarka, saugos ir tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „TV ŽAIDIMAI“
4142 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
109
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2324 €
25% uždirba 2324-3637 €
25% uždirba 3637-5168 €
25% uždirba nuo 5168 €