№1 Самый популярный портал по трудоустройству

CNC operatorius

Nuo 2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „TS start“

SKUBIAI!!!

Ieškome CNC operatoriaus darbui Vokietijoje!
Darbo pobūdis:
  • CNC mašinų ir apdirbimo centrų konfigūravimas, programavimas ir valdymas
  • Kompozitinių medžiagų, tokių kaip kietas paviršius ar korinė medžiaga, apdirbimas CNC ir metalinių komponentų, pagamintų iš nerūdijančio plieno, graviravimas.
  • Pagalba projektuojant armatūros konstrukcijas
  • Detalių bandymas pagal brėžinius ir kokybės specifikacijas naudojant tinkamą bandymo ir matavimo įrangą frezavimo programų programavimas ir optimizavimas bendradarbiaujant su CAM vadovybe

Reikalavimai:

  • Tokio ar panašaus darbo patirtis, pvz. dailidės, plastiko ar metalo apdirbimo darbuotojo arba panašios kvalifikacijos ir labai geros pagrindinės NC žinios.
  • Praktinės metalo pjovimo gamybos žinios.
  • Darbo su CNC programavimo programine įranga, pvz. woodWOP ar FANUC yra privalumas.
  • Sugebėjimas dirbti komandoje.
  • Mokėjimas planuotis savo darbus.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius.
  • Motyvacija dirbti ir siekis nuolat tobulėti.
  • Atidumas, atsakingumas.
  • Anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome:

Visas socialines garantijas;
Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Nemokama apgyvendinimą;

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. į rankas

UAB „TS start“

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.

Facebook paskyra - TS START
Посмотреть все объявления этой компании (6)