№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Copywriter

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Darbas namuose - MB „Vienas paspaudimas“

Darbo pobūdis

Mėgaujiesi rašymu ir manai, kad gali parduoti tekstu? Copywriter’i, mes ieškome tavęs!

Kaip atrodys tavo darbo diena?

  • Kursi mėnesinius komunikacijos tinklelius skirtingiems partneriams;
  • Rašysi kūrybingus ir parduodančius tekstus Facebook Ads reklamoms, naujienlaiškiams, svetainės kategorijoms t.t.;
  • Generuosi ir įgyvendinsi naujas idėjas vidinei bei išorinei įmonės komunikacijai;
  • Bendradarbiausi su grafikos dizaineriais.

Reikalavimai darbuotojui

Ar tai apie tave?

  • Be klaidų rašai lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Supranti, kaip veikia skirtingi socialinių tinklų kanalai;
  • Moki multitaskinti – dirbti prie skirtingų projektų vienu metu;
  • Esi atsakinga (-as) ir gali pasigirti laiko planavimo įgūdžiais;
  • Gebi dirbti ir vienas, ir su kolega;
  • Turi bent 1 metų tekstų rašymo patirties.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo tenisas Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Ką mes siūlome?

  • Karjerą ambicingoje skaitmeninės reklamos agentūroje;
  • Visur ir visada padedančius kolegas;
  • Reklamos užkulisius;
  • Vakarėlius, užkandžius, skanią kavą ir teniso turnyrus;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu
  • Motyvuojantį, nuo rezultatų augantį atlyginimą.

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Turi daugiau patirties? Galime apsvarstyti kitą atlyginimą.

MB „Vienas paspaudimas“

Mes esame skaitmeninės reklamos agentūra Kaune. Dirbame su Google Ads, Facebook, Instragram, LinkedIn reklamomis, naujienlaiškiais.