№1 Самый популярный портал по трудоустройству
EG Personeelsdiensten

Darbas prie gėlių Nyderlanduose

Užsienis: Nyderlandai - EG Personeelsdiensten

Darbo pobūdis

Nuolat ieškome žmonių, norinčių sustiprinti mūsų organizaciją. Žmonių, kurie nori dirbti individualiai arba kartu komandoje, kad galėtų kuo geriau atlikti savo darbą.
Mūsų klientams, auginančiam orchidejas, ieškome žmonių, norinčių dirbti su orchideju sandeliavimu, rūšiavimu ir pakavimu. Tai šeimos valdomos modernios įmonės, kurio rūpinasi ne tik savo produktų kokybe, bet ir gera atmosfera įmonėje.

Siūlome:
Skaidrios sąlygos ir teisėtas įdarbinimas
Savaitiniai mokėjimai
Sveikatos draudimas
Nuolatinis bendradarbiavimas
Koordinatorių parama (prieš išvykimą ir buvimo Nyderlanduose metu), pvz., pagalba gaunant SOFI/BSN).

Susidomėjote? Kandidatuokite tiesiogiai arba galite susisiekti žemiau esančiu telefono numeriu.
L.Zemgulyte : Tel +

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikacinės anglų arba olandų kalbos žinios
  • Prieinamumas ilgesniam laikui
  • Norėtumėte dirbti sodininkystės srityje
  • Lankstus požiūris ir gera motyvacija
  • Mėgstate gėles ir augalus
  • Vairuotojo pažymėjimas - privalumas
  • Galite važinėti dviračiu

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

EG Personeelsdiensten veikia sodininkystės, pakavimo ir didmeninės prekybos srityse.