№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Dizaineris maketuotojas, specializuojantis DI turinio kūrime

Nuo 2250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Pasaulio optika“

Darbo pobūdis

Ar esate kūrybingas ir novatoriškas dizaineris, kuris nori pakeisti žaidimo taisykles naudodamas dirbtinį intelektą? Mes ieškome būtent Jūsų! Prisijunkite prie mūsų komandos ir padėkite kurti ateitį.

Mūsų komanda ieško talentingo dizainerio maketuotojo, kuris gebėtų naudoti pažangias dirbtinio intelekto (DI) technologijas vizualiniam turiniui kurti. Jūs būsite atsakingas už įtraukiančių, naujoviškų ir aukštos kokybės dizainų, kurie atspindės mūsų prekės ženklą ir žinutę, kūrimą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs grafinio dizaino įgūdžiai ir patirtis dirbant su Adobe Creative Suite ar panašiomis programomis;
  • Gebėjimas kurti inovatyvius maketus ir vizualinius sprendimus, naudojant AI įrankius;
  • Kūrybingumas, detalėms dėmesio skirimas ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
  • Patirtis su DI turinio kūrimo įrankiais bus laikoma privalumu;
  • Puikūs lietuvių kalbos teksto rašymo įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje.

Sudominom?

Nelaukite! Jei jaučiate, kad esate tas, kurio mes ieškome, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir portfolio. Nekantriai laukiame galimybės su Jumis susipažinti! 🌟

Tavęs laukia:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 2250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pasaulio optika“

„Optikos pasaulis“ – MATAU GIRDŽIU. GYVENU!

Jau daugiau nei 25 metus „Optikos pasaulis“, esantis didžiausias optikų tinklas Lietuvoje, rūpinasi kiekvienos šeimos nario rega ir klausa su meile ir atsidavimu. Mūsų centruose dirba šilti ir patyrę specialistai, kurie, naudodamiesi modernia įranga, suteikia kiekvienam – nuo mažiausių iki vyresnių šeimos narių – asmeninį dėmesį ir profesionalią priežiūrą.

Mes suprantame, kad kiekvienos šeimos poreikiai yra unikalūs. Todėl mūsų regos ir klausos centruose rasite platų optikos prekių asortimentą pritaikytą visoms amžiaus grupėms – nuo spalvingų vaikų akinių rėmelių iki komfortiškų kontaktinių lęšių ir stilingų saulės akinių. Mūsų asortimente taip pat yra aukštos kokybės klausos aparatai bei jų priedai, skirti užtikrinti geriausią girdėjimo patirtį kiekvienam šeimos nariui.
Посмотреть все объявления этой компании (5)
informacija apie UAB „Pasaulio optika“
1991 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
294
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1453 €
25% uždirba 1453-2035 €
25% uždirba 2035-2459 €
25% uždirba nuo 2459 €