Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Girteka įmonių grupė

Ekspedicijos operacijų vadybininkas (-ė) darbui su Europos rinka (PL,EN)

1488-1800 €/mon. Gross
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Mes kuriame atsakingą ateities logistiką! Turime strateginę svajonę – iki 2026 metų būti tarp TOP10 logistikos sektoriaus lyderių Europoje. Šis ambicingas tikslas suteikia mūsų kasdieniam darbui dar didesnės prasmės ir įkvepia kaskart pranokti save. Kartu kurdami modernią ir pažangią tarptautinę įmonę, puoselėjame atvirą ir draugišką įmonės kultūrą, kurios pagrindas – pagarba vienas kitam. Jei ir tau svarbios šios vertybės bei nori augti įmonėje, kuri siūlo neribotas galimybes, prisijunk prie „Girtekos“, imkis iniciatyvos ir kurk savo karjerą. Kviečiame prie mūsų veržlios komandos prisijungti Ekspedicijos operacijų vadybininką (-ę)!

Tavo atsakomybės:

 • Aktyvus bendravimas su esamais vežėjais
 • Informacijos apie transporto priemonių judėjimą fiksavimas laiku ir krovinio pervežimo kontrolės užtikrinimas
 • Operatyvus bendravimas su kolegomis ir vežėjais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu
 • Dokumentų, susijusių su pervežimais, administravimas

Mūsų lūkesčiai:

 • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, apdoroti bei valdyti didelį informacijos kiekį vienu metu bei greita orientacija
 • Geros lenkų kalbos žinios (tiek žodžiu, tiek raštu), anglų kalbos mokėjimas – didelis privalumas
 • Puikūs komunikavimo įgūdžiai, atsakomybės jausmas, gebėjimas dirbti komandoje
 • Dėmesingumas detalėms, analitinis mąstymas

Mes siūlome:

 • Karjeros galimybes. Galėsi augti kartu su mūsų įmone ir kurti tokį karjeros kelią, apie kokį svajoji. Net 77 proc. mūsų vadovų išaugo įmonės viduje ir net 30 proc. kolegų kasmet pakyla karjeros laiptais.
 • Nuolatinį ugdymą ir tobulėjimą. Čia puoselėjame įmonės kultūrą, kuri skatina tobulėti. Mūsų įmonėje galėsi mokytis įgyvendinant įdomius projektus, dalyvaujant darbinėse sesijose ar išoriniuose mokymuose. Turime vidinę mokymų platformą, mentorystės ir vadovų ugdymo programas.
 • Sveikatą ir gerą savijautą užtikrinančias priemones. Dirbsi moderniame ir ergonomiškame biure, kuriame įkurtos poilsio zonos, lauko terasos, sporto salė ir restoranas. Kompensuosime 50 proc. pusryčių ir pietų, kasdien vaišiname vaisiais, pradžiuginame pyragais. Taip pat suteikiame galimybę sportuoti su kolegomis, nemokamai konsultuotis su psichologu bei partnerių nuolaidas.
 • Lankstumą. Mūsų įmonėje taikomas hibridinis darbo modelis, todėl galėsi dirbti iš bet kurio Lietuvos miesto. Taip pat suteikiame galimybę 30 dienų dirbti iš bet kurios ES ar Šengeno šalies. Jei norėsi savanoriauti, suteiksime apmokamą darbo dieną savanorystei bei galėsi pasinaudoti geriems darbams skirtu fondu.
 • Pripažinimą ir apdovanojimą. Džiaugsiesi laisva diena gimimo dienos proga ir dovanomis per šventes. Vertiname lojalumą, sveikiname ir apdovanojame darbo įmonėje sukakties proga. Renkame vertybiškiausius įmonės darbuotojus, dalyvaujame komandą suburiančiuose renginiuose, jungiamės į bendraminčių klubus.

Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 1488 € iki 1800 € , konkretus darbo užmokestis bei kintami priedai siūloma atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Salary

1488-1800 €/mon. gross
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta transporto kategorijoje
Girteka įmonių grupė

Girteka įmonių grupė

„Girteka“ yra didžiausia Europoje nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė per metus pervežanti daugiau nei 900 000 pilnų krovinių. Įmonė išaugo nuo vieno vilkiko 1996 metais iki 9000+ vilkikų 2022 metais, krovinius pervežančių Europoje ir Skandinavijoje. Kartu su daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų komanda „Girteka“ yra lyderiaujanti transporto įmonė, kurią renkasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.

Вас также может заинтересовать: