№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

900-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi vežėjų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos Lietuvoje ir Europoje;
  • Aktyvi klientų/krovinių paieška, kontaktų užmezgimas, derybos Lietuvoje ir Europoje;
  • Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais klientais bei partneriais;
  • Iškilusių problemų sprendimas;
  • Derybų vedimas, sutarčių sudarymas, dokumentų tvarkymas;
  • Biudžeto vykdymas, analizė, pelningumo siekimas;
  • Pasiūlymų bei kitų dokumentų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros anglų ir/ar vokiečių kalbų žinios (žodžiu ir raštu), kitų kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Panaši darbo patirtis bent 1 metai;
  • Lankstumas, greita orientacija bei sugebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti tiek Individualiai tiek komandoje;
  • Noras tobulėti profesinėje srityje ir tapti geriausiu savo srities specialistu;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Stalo futbolas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Ilgalaikį darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Šiuolaikiškai įrengtas darbo vietas ir patalpas;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Augantį atlyginimą;
  • Motyvacinius priedus už gerus darbo rezultatus.

Atlyginimas

900-3000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties.

UAB „Pigu perku group“

UAB “Pigu perku group” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo bene populiariausias siuntų persiuntimo platformas: PirkEU (pirkeu.lt/), PercEU (perceu.lv/ ), OstaEU (ostaeu.ee/), BuyEU (buyeu.com/) ir PirkEU shop (shop.pirkeu.lt/).
Посмотреть все объявления этой компании (3)
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1730 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1359 €
25% uždirba 1359-1620 €
25% uždirba 1620-2145 €
25% uždirba nuo 2145 €