Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Scenos techninis servisas“

Elektrikas (-ė) - įrangos montuotojas (-a)

1008-1344 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Vilnius - UAB „Scenos techninis servisas“

Darbo pobūdis

Ieškome elektriko (-ės), kuris (-i) montuotų įvairius įrenginius, prižiūrėtų jų eksploataciją, o prireikus – juos remontuotų. Ieškome sąžiningo, atidaus bei kruopštaus žmogaus.

· Visas etatas.
· Darbas tiek techninėje bazėje Naujojoje Vilnioje, tiek ir objektuose visoje Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

· Reikalinga panašaus darbo patirtis.

Privalumais laikysime, jei:

· Turite energetikos darbuotojo (-os) sertifikatą;
· Mokate dirbti AutoCAD programa arba bent jau skaityti brėžinius;
· Turite automobilio vairavimo teises (B kategorija).

Mes Jums siūlome:

· Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, reikalingas darbo priemones;
· Karjeros galimybes elektrotechnikos inžinerijos srityje;
· Patyrusius ir draugiškus kolegas;
· Socialines garantijas;
· Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

1008-1344 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kvalifikacijos. Taip pat galime pasiūlyti priedų, priklausančių nuo darbo rezultatų.

Darbas visu etatu. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Esame inovatyvių integracinių šou verslo projektų rengimo ir įgyvendinimo profesionalai, savo veiklą vystantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Projektuojame technologinius sprendinius ir juos integruojame kultūriniuose, koncertiniuose, sportiniuose bei kituose objektuose.

informacija apie UAB „Scenos techninis servisas“
2305 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1501 €
25% uždirba 1501-2035 €
25% uždirba 2035-2923 €
25% uždirba nuo 2923 €