UAB „FLOKATI“

Estiškai kalbanti (-is) el. prekybos klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

800-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FLOKATI“

Darbo pobūdis

Moki estų kalbą ir mėgsti bendrauti su žmonėmis? Ieškome žmogaus, kuris padėtų plėsti FLOKATI veiklą Estijoje. Siūlome susipažinti su elektronine prekyba ir vilna. Skamba kaip neatrasta erdvė, bet esi smalsus ir nori išmokti? Užaugsime kartu!

Prisijunk prie FLOKATI šeimos, esame pasiruošę pasidalinti savo sukaupta patirtimi vilnos ir e-komercijos srityse.

TAVO ATSAKOMYBĖS:

● Internetinės svetainės turinio administravimas;
● Atsakymas į klientų užklausas telefonu, elektroniniu paštu;
● El. parduotuvės sąskaitų išrašymas;
● Tekstų vertimas iš lietuvių į estų kalbą;
● Generuoti kartu idėjas, kurios leistų siekti geresnių verslo rezultatų.

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD TU:
● Turi puikias estų ir lietuvių kalbos žinias;
● Turi puikius komunikacinius įgūdžius telefonu ir el. paštu;
● Turi darbo su turinio valdymo sistemomis patirties (jei neturi – apmokysime).
KĄ SIŪLOME:
● Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
● Visokeriopą komandos ir viso kolektyvo pagalbą reikalui esant.
● Naują meilę. Žinoma, kad vilnai. Nespėsi net susigaudyti, kaip savo artimųjų pradėsi klausinėti, ar jie miega su vilnone patalyne.
● Galimybę mokytis ir pildyti savo žinių bagažą kursuose, seminaruose, mokymuose ir t.t., reikės tik atrasti laiko ir noro!

Jei nori prisidėti prie vilnos gaminių plėtros Europoje, prisijunk prie mūsų. Lauksime tavo gyvenimo aprašymo ir pakviesime pokalbiui.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
+ priedai

UAB FLOKATI – jau 20 metų Lietuvoje veikianti įmonė, kurios veiklos sritis: vilnos gaminių gamyba, mažmeninė ir elektroninė prekyba Lietuvoje, eksportas.
Įmonė sparčiai plečiasi el. prekybos srityje, gaminius eksportuoja į daugelį pasaulio šalių. Įmonėje dirba 50 darbuotojų, kuriuos vienija bendros vertybės: kokybė, efektyvus rezultatyvumas, profesionalumas ir meilė gamtai.
Mes siekiame, jog tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų žmonės vis dažniau atsigręžtų į gamtą, kuri savyje slepia gausybę turtų. Jeigu šis tikslas Jums atrodo artimas – prisijunkite prie mūsų!
Посмотреть все объявления этой компании (2)
informacija apie UAB „FLOKATI“
1803 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1183 €
25% uždirba 1183-1457 €
25% uždirba 1457-1866 €
25% uždirba nuo 1866 €