№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

Finansų analitikas (-ė) Privačiosios bankininkystės ir investicinių paslaugų departamente

2300-3400 €/mon. Gross
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - SEB
Ar esate energingas ir ambicingas specialistas (-ė), matantis (-i) savo ateitį finansų sektoriuje? Privačiosios bankininkystės ir investicinių paslaugų departamentas į savo komandą ieško motyvuoto investicijų guru.
Mūsų teikiamos paslaugos – nuo kasdienės bankininkystės iki išsamių finansinių strategijų kūrimo. Suprantame, kad asmeninių lėšų tvarkymas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, todėl savo klientams siekiame būti patikimas partneris, kuris rūpinasi jų finansiniais reikalais ir teikia kokybiškus patarimus. Privačiosios bankininkystės ir investicinių paslaugų departamentas apjungia gilias finansų rinkų žinias ir atsidavimą suprasti klientų siekius, kad galėtų pateikti individualius finansinius sprendimus.

Sėkmingas kandidatas būtų atsakingas už:

 • Investicinių galimybių tyrimus ir finansinių instrumentų vertinimus
 • Klientų portfelių priežiūrą ir pakeitimų investicijų portfeliuose inicijavimą
 • Apžvalgų ir rinkodaros medžiagos apie rinkas ir investicinius produktus rengimą
 • Glaudų bendradarbiavimą su bankininkais ir investavimo strategijos komanda, kad būtų surasti tinkamiausi sprendimai klientams
 • Klientų bei kolegų konsultavimą finansų rinkų ir operacijų su vertybiniais popieriais klausimais

Sėkmingas kandidatas turi:

 • Ne mažesnę nei 2 metų patirtį investicijų analizės ir portfelio valdymo srityje
 • Puikų finansų rinkų ir investicinių produktų išmanymą
 • Stiprius analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius
 • Puikius bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžius
 • Gebėjimą efektyviai dirbti komandinėje aplinkoje
 • Finansų maklerio arba BFIA licenciją
 • Finansų, ekonomikos ar susijusios srities išsilavinimą
 • Patirtis su fiksuotų pajamų produktais ir alternatyviomis turto klasėmis būtų stiprus privalumas, kaip ir patirtis dirbant su banko IT sistemomis ir procesais

Kodėl verta rinktis šią poziciją?

 • Palaikantis ir ugdantis vadovas
 • Profesionali komanda, kuri mielai pasidalins sukauptomis žiniomis (daugelis Privačių bankininkų šioje srityje dirba jau daugiau nei 10 metų)
 • Dinamiška ir motyvuojanti aplinka
Susipažinkite su SEB banko kultūra, vertybėmis ir naudų paketu: www.seb.lt/karjera/seb-lietuvoje

Jūsų gyvenimo aprašymo lauksime iki kovo 14 d.

Mėnesinis darbo užmokestis: 2300–3400 EUR (neatskaičius mokesčių).
Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Pagal SEB galiojančią atlygio politiką Lietuvoje, be darbo užmokesčio, yra siūlomas papildomos naudos paketas.


At SEB, we have always believed that the future depends on turning great ideas into reality. Ever since we welcomed our first customer in 1856, we have been a catalyst for positive change by providing responsible advice and capital to people with ideas for the future. Grounded in our long history and strong heritage, we want to create long-term value for all our stakeholders by being curious about what the future holds. We have a strong ambition to accelerate the pace towards a sustainable future for people, businesses, and society. Our skilled and dedicated employees stand by our customers in good times and bad and offer financial products and services that meet their ever-changing needs – both in our home markets in northern Europe and through our international network around the world.
Read more: sebgroup.com/

Salary

2300-3400 €/mon. gross
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

SEB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

information about SEB
2991 €
Avg. salary gross
(96% higher than LT average)
1493
Number of employees
2-3 mln. €
Revenue 2019 y.
Distribution of employees by salary (before taxes):
25% earn up to 1710 €
25% earn 1710-2400 €
25% earn 2400-3535 €
25% earn more than 3535 €

Вас также может заинтересовать: