№1 Самый популярный портал по трудоустройству
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

Финансовый аналитик в Департаменте Private Banking и инвестиционных услуг

2300-3400 €/мес. Брутто
Рассчитать »
Нетто в месяц
Ar esate energingas ir ambicingas specialas (-ė), matantis (-i) savo ateitį finansų sektoriuje? Privačiosios bankininkystės ir investicinių paslaugų deamentas į savo komandą ieško motyvuoto investicijų guru.
Mūsų teikiamos paslaugos – nuo kasdienės bankininkystės iki išsamių finansinių strategijų kūrimo. Suprantame, kad asmeninių lėšų tvarkymas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, todėl savo klientams siekiame būti patikimas partneris, kuris rūpinasi jų finansiniais reikalais ir teikia kokybiškus patarimus. Privačiosios bankininkystės ir investicinių paslaugų deamentas apjungia gilias finansų rinkų žinias ir atsidavimą suprasti klientų siekius, kad galėtų pateikti Individualius finansinius sprendimus.

Sėkmingas kandidatas būtų atsakingas už:

 • Investicinių galimybių tyrimus ir finansinių toolų vertinimus
 • Клиент портфеля привлечение и pakeitimų инвестиционный портфель inicijavimą
 • Apžvalgų ir rinkodaros medžiagos apie rinkas ir investicinius produktus rengimą
 • Glaudų Bendradarbiavimą su bankininkais ir investavimo strategijos komanda, kad būtų surasti tinkamiausi sprendimai klientams
 • Klientų bei kolegų konsultavimą finansų rinkų ir operacijų su vertybiniais popieriais klausimais

Sėkmingas kandidatas turi:

 • Ne mažesnę nei 2 metų patirtį investicijų analizės ir portfelio valdymo srityje
 • Puikų finansų rinkų ir investicinių produktų išmanymą
 • Stiprius analitinius ir Problemų sprendimo įgūdžius
 • Пуйкиус бендравимо жоджиу ир рашту игуджюс
 • Gebėjimą efektyviai dirbti komandinėje aplinkoje
 • Лицензия Finansų maklerio arba BFIA
 • Finansų, ekonomikos ar susijusios srities išsilavinimą
 • Patirtis su fiksuotų pajamų produktais ir alternatyviomis turto klasėmis būtų stiprus privalumas, kaip ir patirtis dirbant su banko IT sistemomis ir procesais

Kodėl verta rinktis šią poziciją?

 • Palaikantis ir ugdantis vadovas
 • Profesional komanda, kuri mielai pasidalins sukauptomis žiniomis (daugelis Privačių bankininkų šioje srityje dirba jau daugiau nei 10 metų)
 • Dinamiška ir motyvuojanti aplinka
Susipažinkite su SEB banko kultūra, vertybėmis ir naudų paketu: www.seb.lt/karjera/seb-lietuvoje

Jūsų gyvenimo aprashymo lauksime iki kovo 14 d.

Mėnesinis darbo užmokestis: 2300–3400 евро (neatskaičius mokesčių).
Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant jo patirtį ir kompetenciją. Pagal SEB galiojančią atlygio politiką Lietuvoje, be darbo užmokesčio, yra siūlomas papildomos naudos paketas.


Мы в SEB всегда считали, что будущее зависит от воплощения великих идей в жизнь. С тех пор, как мы приветствовали нашего первого клиента в 1856 году, мы были катализатором позитивных изменений, предоставляя ответственные советы и капитал людям с идеями на будущее. Основываясь на нашей долгой истории и богатом наследии, мы хотим создать долгосрочную ценность для всех наших заинтересованных сторон, интересуясь тем, что нас ждет в будущем. У нас есть сильное стремление ускорить темпы движения к устойчивому будущему для людей, бизнеса и общества. Наши квалифицированные и преданные делу сотрудники поддерживают наших клиентов в хорошие и плохие времена и предлагают финансовые продукты и услуги, отвечающие их постоянно меняющимся потребностям, как на наших внутренних рынках в Северной Европе, так и через нашу международную сеть по всему миру.
Подробнее: sebgroup.com/

Зарплата

2300-3400 €/мес. брутто
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
SEB

SEB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugu organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skipingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių expertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir appkaitos, специалист по информационным технологиям. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugebabendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų center Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

информация о SEB
2991 €
Средняя зарплата брутто
(96% higher than LT average)
1493
Количество сотрудников
2-3 mln. €
Доход 2019 г.
Распределение сотрудников по заработной плате (до вычета налогов):
25% экономиидо 1710 €
25% экономии 1710-2400 €
25% экономии 2400-3535 €
25% экономииболее чем 3535 €

Вас также может заинтересовать: