Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Litspringas“

Gamybos linijos operatorius

750-1500 €/mėn. Į rankas
Plungė - UAB „Litspringas“

Darbo pobūdis

UAB LITSPRINGAS siūlo darbą gamyboje prie modernių ir naujų gamybos įrenginių skirtų vielos apdirbimui ir spyruoklinių čiužinių blokų gamybai. Didėjant gamybos pajėgumams didiname ir gamybos operatorių komandą.

Darbas prie modernių kompiuterizuotų gamybos staklių.

Atsakomybės:
  • Gamybos įrangos priežiūra;
  • Gamybos įrangos derinimas;
  • Gamybos įrenginių aprūpinimas gamybos žaliavomis;
  • Gaminamos produkcijos kokybės kontrolė pagal techninius duomenų lapus;
  • Gamybos plano laikymasis;
  • Darbo vietos tvarkos palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Orientavimasis technikoje;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Galimybė dirbti pamainomis;
Atsakingas požiūris į atliekamą darbą;
Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas;
Sugebėjimas naudotis remonto įrankiais;

Įmonė siūlo

Siūlome darbą su nauja ir modernia įranga čiužinių blokų gamyboje

Mokymus patirties neturintiems darbuotojams;
  • Gembinių kranų valdymas
  • Gamybos staklių derinimas
  • Gamybos staklių smulkūs remonto darbai (komponentų keitimas)
  • Klaidų identifikavimas, priežasčių nustatymas ir šalinimas

Visas socialines garantijas
Šventinės dienos laisvos

Atlyginimas

750-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis mokamas laiku iki mėnesio 15 dienos;
Darbo užmokestis priklauso nuo kategorijų ir noro tobulėti;
Stipri motyvacinė sistema;
Priedai už individualias idėjas.

UAB "Litspringas" - viena greičiausiai augančių įmonių Plungėje. Įmonė plečiasi Eco pocket ir Pocket spyruoklių blokų čiužinių, vielos tempimo gamyboje.. Plėtrą įtakoja didėjantys klientų poreikiai, nuosekli gamyba, draugiškas kolektyvas ir nenuilstantis darbas. UAB "Litspringas" produkcija keliauja į visas pasaulio šalis. Tai leidžia įmonei siekti ambicingų tikslų, kurti veiklią ir draugišką darbo aplinką darbuotojams, vystyti naujus projektus, pelnyti naujų rinkų pasitikėjimą.
informacija apie UAB „Litspringas“
2625 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
159
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1961 €
25% uždirba 1961-2234 €
25% uždirba 2234-2522 €
25% uždirba nuo 2522 €