MB „Nagų estetikos mokymo centras“

Grožio prekių pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Šiauliuose

850-1030 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Šiauliai - MB „Nagų estetikos mokymo centras“

Darbo aprašymas

  • Kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas;
  • Profesionalios „Diamond line“ produktų linijos pardavimas, darbas su kasos aparatu;
  • Sąskaitų išrašymas, bendravimas su produktų platintojais;
  • Siuntų pakavimas;
  • Prekių išdėstymas, pildymas, tvarkos palaikymas;
  • Klientų konsultavimas, skambučių priėmimas, įvairių situacijų sprendimas;
  • Garantinių įrenginių priėmimas;
  • Kiti administraciniai darbai padedantys užtikrinti sklandžią Nagų estetikos mokymo centro veiklą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimuose, gebėjimas tinkamai ir patraukliai pristatyti prekę ar paslaugą;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
  • Reprezentatyvi išvaizda.
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.
  • Darbo vieta naujai įsikūrusiose patalpose adresu: Vilniaus g. 97, Šiauliai
  • Darbo laikas pirmadienis-penktadienis nuo 9-18 val.

Atlyginimas

850-1030 €/mėn. neatskaičius mokesčių
(bandomuoju laikotarpiu)
Po bandomojo laikotarpio darbo užmokestis priklauso nuo pasiektų rezultatų.

„Nagų mokymo centras“ įkurtas 2014 metais, Šiauliuose, su misija išugdyti kuo daugiau esamų ir būsimų manikiūro, pedikiūro meistrų bei suteikti galimybe šios profesijos mokytis aukščiausio lygio kursuose.
informacija apie MB „Nagų estetikos mokymo centras“
1405 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.