№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Barkvilis“

Šunų ir kačių priežiūros specialistė (-as)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Vilnius - UAB „Barkvilis“

Darbo pobūdis

IEŠKOME ŠUNŲ IR KAČIŲ PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ (-ČIŲ).

Darbo pobūdis:
✅rūpintis šunimis bei katėmis: juos šerti, vedžioti, vesti dienos užsiėmimus, stebėti jų fizinę bei emocinę būklę,
✅padėti greičiau adaptuotis naujoje aplinkoje;
✅nuolat mokytis,
✅palaikyti švarą ir tvarką.

Barkvilis - gyvūnų viešbutis, SPA, darželis bei dresūra po vienu stogu. Randamės Vilniaus raj., į darbą važiuojame priešinga kryptimi nei kamščiai 🙂

Siūlome itin komfortiškas darbo sąlygas.

Reikalavimai darbuotojui

🆗noras tobulėti, gilinti žinias šunų priežiūros klausimais yra būtinas;
🆗atsakingumas yra būtinas;
🆗nuosavas automobilis (esame Vilniaus užmiestyje);
🆗meilė gyvūnams.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

4 darbo dienos per savaitę

Biuras

Dušas Poilsio erdvė

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Autoriniai Barkvilio akademijos mokymai

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijos.

Barkvilis teikia šunų, kačių ir smulkių gyvūnų viešbučio, šunų darželio, SPA bei akademijos paslaugas Vilniuje. Mums rūpi augintinių gerovė ir emocinė būklė, todėl siekiame užtikrinti kuo geresnes sąlygas kiekvienam pas mus atvykstančiam augintiniui. Siūlome platų paslaugų spektrą, kuris leidžia net ir išrankiausiam augintiniui smagiai ir turiningai praleisti laiką mūsų Barkvilyje.

Pasiteiravimui
informacija apie UAB „Barkvilis“
994 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.