№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „H & M Hennes & Mauritz“

H&M PARDAVIMO KONSULTANTAS (-Ė) PC RYO, 20val./sav.

5,83 €/val. Neatskaičius mokesčių
Panevėžys - UAB „H & M Hennes & Mauritz“

Darbo aprašymas:

Pardavimų konsultantai yra atsakingi už geriausios klientų patirties teikimą, kuris prisideda prie parduotuvės pardavimo ir pelno. Kaip pardavejas (-a) konsultantas (-ė), visada pirmenybę teiksite klientams, pasiūlysite pagalbą ir dalinsitės savo žiniomis apie produktus bei madą.

Ką jums reikės daryti:

  • Visuose darbo apsektuose pirmiausiai galvojate apie klientus – jiems padedate bei dalinatės savo žiniomis apie prekes ir madą.
  • Prisidedant prie tvarkos palaikymo prekybos salėje jūs užtikrinate teigiamą ir „H&M“ standartus atitinkančią apsipirkimo patirtį.
  • Savo įgūdžiais bei žiniomis padedate savo kolegoms ir tokiu būdu aktyviai prisidedate prie geros atmosferos ir sklandžiai dirbančios komandos kūrimo.

Kaip mes įsivaizduojame jus:

Norėdami sėkmingai atlikti pardavėjo (-os) konsultanto (-ės) vaidmenį, tikime, kad esate komandos žaidėjai, turintys teigiamą požiūrį, skatinantį bendradarbiavimą ir komandos sėkmę.

Mūsų lūkesčiai Jums: ​

  • Esate draugiški, socialūs, pozityvūs ir dirbdami norite mokytis!
  • Jums patinka dirbti komandoje, klestite dinamiškoje aplinkoje.
  • Esate verslūs ir pasiruošę mąstyti nestandartiškai.
  • Galite dirbti įvairiomis pamainomis dienos/vakaro metu ir savaitgaliais.

Papildoma informacija:

Ieškome kolegų galinčių dirbti įvairiomis pamainomis, įskaitant vakarus ir savaitgalius, 0,5 etatu.

Papildomos naudos visame pasaulyje

Visiems „H&M Group“ darbuotojams siūlome išskirtines papildomas naudas ir plačias tobulėjimo galimybes visame pasaulyje. Visi mūsų darbuotojai gauna darbuotojo nuolaidų kortelę, kuria galima naudotis visuose „H&M Group“ prekių ženklų parduotuvėse, apsiperkant parduotuvėse ir internetu. Nuolaida taikoma šiems prekių ženklams: „H&M“ (įskaitant ir „Beauty“ bei „Move“ skyrius), „COS“, „Weekday“, „Monki“, „H&M HOME“, „& Other Stories“, „ARKET“ bei „Afound“.

Taip pat gausite:  ​

25 % nuolaidą visose „H&M“ grupei priklausančiose parduotuvėse ​
Privatų sveikatos draudimą, po bandomojo laikotarpio
Papildomus asmeninius nuolaidų kuponus
Rekomendacijų programos premijas
Lankstų darbo grafiką
Be papildomų naudų visame pasaulyje, visose mūsų vietinėse rinkose siūlomos įvairios konkurencingos privilegijos ir lengvatos. Atkreipkite dėmesį, kad vietinės privilegijos ir lengvatos gali skirtis, priklausomai nuo darbo pobūdžio ir šalies.

Įtrauktis ir įvairovė

„H&M“ yra „H&M Group“ dalis. Visa „H&M Group“ yra pasiryžusi kurti ir išlaikyti įtraukias, įvairias ir sąžiningas darbo vietas visoje organizacijoje. Mūsų komandas sudaro įvairūs žmonės, kurie dalijasi ir derina savo žinias, patirtį ir idėjas. Įvairialypė darbo jėga lemia teigiamą poveikį iššūkių sprendimui, padeda priimti sprendimus ir nuspręsti ar mūsų tikslai pasiekiami ir nulemia tai, kaip renkamės bendrauti su kolegomis ir klientais visame pasaulyje. Todėl atsižvelgiame į visus įvairovės aspektus įdarbinimo procese.
Siekiame užtikrinti sąžiningą ir vienodą įdarbinimo procesą, todėl maloniai prašome prie paraiškos nepridėti motyvacinio laiško, nes juose dažnai pateikiama informacija, galinti lemti netyčinį šališkumą.

Apie įmonę „H&M“

„H&M“ – tai mados prekės ženklas, kuriame atrasite ne tik naujausias tendencijas bet ir pasisemsite įkvėpimo. Nuo madingų drabužių ir unikalių bendrų kolekcijų su dizaineriais iki būtiniausių drabužių už prieinamą kainą. Mūsų verslo idėja – mada ir kokybė už geriausią kainą, tvaresniu būdu. Sužinokite daugiau apie „H&M“ čia.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Privatus sveikatos draudimas po bandomojo laikotarpio "Stebby" platformos kompensacija

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

5,83 €/val. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas - 5,83 EUR/valandą neatskaičius mokesčių.
UAB „H & M Hennes & Mauritz“

UAB „H & M Hennes & Mauritz“

H&M Hennes & Mauritz UAB

„Hennes & Mauritz“ (sutrumpintai – „H&M“) – tarptautinė mažmeninės prekybos mados gaminiais kompanija, įkurta 1947 m. Vesterose, Švedijoje. Kompanijai šiuo metu priklauso daugiau nei 4100 parduotuvių, kurios veikia 62-iose pasaulio šalyse.
informacija apie UAB „H & M Hennes & Mauritz“
1106 €
Vid. atlyginimas bruto
333
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Доход 2023 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 622 €
25% uždirba 622-841 €
25% uždirba 841-1408 €
25% uždirba nuo 1408 €