Gi Group Lietuva

IEŠKAI TRUMPALAIKIO DARBO? PRISIJUNK PRIE SIUNTŲ SKIRSTYTOJŲ-OPERATORIŲ KOMANDOS

900-1040 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Kazlų Rūda - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Siūlome trumpalaikį darbo pasiūlymą siuntų skirstytojui-operatoriui. Suteiksime reikiamus mokymus sklandžiai darbo pradžiai, todėl nesijaudink jei nesi dirbęs nieko panašaus. Jei tik fizinis darbas Tau nebaisus, esi atidus ir atsakingas - lauksime Tavęs prisijungiant prie mūsų draugiškos komandos.

Kaip atrodys Tavo diena?

  • Priimsi siuntas bei krovinius, atliksi įvairius krovos darbus, skirstysi bei rūšiuosi pašto siuntas;
  • Suvedinėsi duomenis į informacinę sistemą bei atliksi kitus vadovo paskirtus darbus.

Darbo grafikas

Naktinis darbo grafikas (slenkantis arba nuo pirmadienio iki šeštadienio).

Turi klausimų? Susisiek paskambinęs .

Reikalavimai darbuotojui

Jei skirtingų svorių siuntų kėlimas Tavęs negąsdina, esi atsakingas ir turi galimybę dirbti naktinėse pamainose - labai Tavęs laukiame prisijungiant prie mūsų komandos!

Įmonė siūlo

  • Dirbsi modernioje ir malonioje darbo aplinkoje (maloni temperatūra, švarios patalpos);
  • Prisijungsi prie draugiško ir paslaugaus kolektyvo;
  • Gausi visus reikiamus mokymus, kad galėtum greitai ir sklandžiai įsivažiuoti į darbus;
  • Jei norėsi dirbti ilgiau - pasiūlysime kitų variantų;
  • Padėsime išspręsti bet kokias su darbu susijusias problemas.

Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

900-1040 €/mėn. į rankas
Gi Group Lietuva

Gi Group Lietuva

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.