№1 Самый популярный портал по трудоустройству

IEŠKOMAS GAMYBOS DARBUOTOJAS MILTELINIAM DAŽYMUI

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Autosabina metal“

UAB „Autosabina Metal“: plečiame komandą ir ieškome gamybos darbuotojo MILTELINĖJE DAŽYKLOJE! Ar esate motyvuotas prisijungti prie sparčiai besivystančios metalo apdirbimo įmonės?

Šiuo metu UAB „Autosabina Metal“ plečia veiklą ir ieško entuziastingo gamybos darbuotojo MILTELINĖJE DAŽYKLOJE, kuris prisijungtų prie kolektyvo.

Net jei neturite patirties, tai ne kliūtis!

Siūlome išsamius mokymus, kurie suteiks Jums reikalingų žinių ir įgūdžių tapti puikiu gamybos darbuotoju miltelinėje dažykloje ir toliau plėtoti karjerą metalo apdirbimo srityje.

Darbo pobūdis:

● Metalinių gaminių miltelinis dažymas;
● Metalinių gaminių paruošimas dažymui;
● Metalinių gaminių pakabinimas/nukabinimas;
● Paruoštų gaminių pakavimas.

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
Darbo laikas 7:30 – 16:00

Reikalavimai darbuotojui:

● Kruopštumas ir atidumas detalėms;
● Greitai besimokančio: noro įgyti naujų įgūdžių ir prisidėti prie komandos;
● Panaši darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

● Apmokymus neturintiems patirties - supažindiname su įranga ir apmokiname;
● Laisvus savaitgalius;
● Visas darbui reikalingas priemones;
● Visada laiku mokamą atlyginimą;
● Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams ir nuo gaunamų rezultatų;
● Draugišką darbo atmosferą ir pagalbą;
● Tvarkingą, švarią ir šildomą darbo aplinką;
● Teikiamą aprangą, kuri yra nuolat prižiūrima;
● Nemokamą parkingą.

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis aptariamas individualiai, atsižvelgiant į turimą kvalifikaciją.

UAB „Autosabina metal“

UAB"Autosabina metal" užsiima metalo gaminių gamyba.
Gaminame nuo paprastų baldų metalinių dalių iki sudėtingų modulinių pastatų rėmų ar laiptų. Turime daug patirties atliekant serijinę gamybą, galime užtikrinti nuolatinį, didelių kiekių gaminių tiekimą. Įmonėje šiuo metu dirbuojasi 19 darbuotojų
Посмотреть все объявления этой компании (4)
informacija apie UAB „Autosabina metal“
2142 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Доход 2023 г.