№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
„Hirelabas“ įmonių grupė

IEŠKOME - Pagalbinių darbuotojų palapinių montavimui

1600-1700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

DARBAS VOKIETIJOJE !
DARBO VIETA: Mücke

Mes esame atviri bendradarbiauti su talentingais žmonėmis, kurie dalijasi mūsų įmonės vertybėmis ir siekia bendrų tikslų.

IEŠKOME:
Pagalbinių darbuotojų prie palapinių montavimo. Darbas lauke. Darbo laikas nuo 7:30h iki 16:30h. Darbo rūbus suteikiame. Reikalingi apsauginiai batai.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI :
Anglų arba Vokiečių kalba;
Panašaus darbo patirtis, supratimas apie montavimo darbus;
Geras fizinis pasirengimas;
BE kategorijos pažymėjimas-privalumas;
Motyvacija dirbti ir užsidirbti.

ĮMONĖ SIŪLO :
Lanksčias darbo valandas;
Nemokamą gerą apgyvendinimą;
Lietuvišką sutartį su visomis socialinėmis garantijomis;
Darbas ne komandiruočių principu;
Kaupiami atostoginiai.

Atlyginimas 1600 – 1700 EUR.

Domina šis pasiūlymas ? Skambinkite mums

Atlyginimas

1600-1700 €/mėn. į rankas

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.