№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Ieškome sandėlio pastolių montuotojų (Ищем монтера или бригаду складских стеллажей)

10-14,50 €/val. Į rankas
Принимаем украинцев
Užsienis: Nyderlandai - MONTER GLOB, UAB

Darbo pobūdis

  • Sandėlio pastolių montavimas ir demontavimas;
  • darbas mobilus, pagal poreikį dirbama skirtinguose objektuose Europoje;
  • darbas užsienyje vykdomas komandiruočių principu;
  • komandiruotės vykdomos į Belgija, Olandija, Vokietija, Lenkiją bei galimybė dirbti Lietuvoje;
  • darbo diena 8-10 val., 6 dienas per savaitę arba 190-210 valandų per mėnesį.

Характер работы
  • монтаж и демонтаж складских стеллажей;
  • работа мобильная, работа на разных объектах Европы по мере необходимости;
  • работа за рубежом осуществляется по принципу командировки;
  • осуществляются командировки в Бельгию, Голландию, Германию, Польшу а также возможность работы в Литве;
  • рабочий день 8-10 часов, 6 дней в неделю или 190-210 часов в месяц.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis pastolių montavime arba statybų srityje, nemokančius galime apmokyti;
  • susikalbate bent viena užsienio kalba (anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, lenkų);
  • jei turite jau suformuotą komandą (brigadą) arba kolegų, kurie norėtų prisijungti - didelis privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas B kategorijos (autokrautuvo pažymėjimas - didelis privalumas);
  • esate ištvermingi fiziškai;
  • neturite žalingų įpročių.

Требования к работнику:
  • опыт монтажа складских стеллажей или в сфере строительства, можем обучить тех, кто не умеет;
  • вы владеете хотя бы одним иностранным языком (английским, немецким, французским, русским, польским);
  • если у вас есть уже сформированная команда (бригада) или коллеги, которые хотели бы присоединиться – большое преимущество;
  • водительские права категории В (права на погрузчик – большое преимущество);
  • вы в хорошей физической форме;
  • у вас нет вредных привычек.

Įmonė siūlo

  • geras darbo sąlygas tarptautinėje įmonėje;
  • apmokymus bei tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą atlyginimą pagal kompetencijas su galimybe didėti;
  • avansinius mokėjimus kas savaitę;
  • premijas kas pusmetį;
  • pasirūpinsime kelionės išlaidomis į objektus (kelionės bilietai ir transportas);
  • visas darbo priemones bei aprangą;
  • suteikiame nemokamą ir patogią gyvenamąją vietą;
  • visos socialinės garantijos.

Мы предлагаем вам:
  • хорошие условия работы в международной компании;
  • возможности обучения и развития;
  • конкурентоспособная заработная плата в соответствии с компетенциями с возможностью повышения;
  • еженедельные авансовые платежи;
  • премии каждые шесть месяцев;
  • берем на себя расходы на проезд до объектов (билеты и транспорт);
  • все рабочие инструменты и форма;
  • мы предоставляем бесплатное и комфортное место для проживания;
  • все социальные гарантии.

Зарплата: 10-14,5 евро на руки, в зависимости от опыта.

Atlyginimas

10-14,50 €/val. į rankas
Mokamos premijos kas pusmetį.

MONTER GLOB, UAB

Apie įmonę:
Esame tarptautinė įmonė Monter-Glob, kuri buvo įkurta 2012 m.
Nuo savo veiklos pradžios specializuojamės stambių gamintojų stelažų ir pastolių konstrukcijų montavime ir išmontavime visame pasaulyje. Vykdydama užsakymus iš rangovų tiek iš Europos, tiek iš viso pasaulio, įmonė sukaupė didžiulę patirtį ir subūrė stiprią šios pramonės specialistų komandą.

Daugiau apie mus:
monter-glob.pl/
www.facebook.com/monterglob/
www.instagram.com/monter_glob/

Susidomėjote? Kviečiame prisijungti! Pradėk savo karjerą pas mus!

Mеждународная компания Monter-Glob, основанная в 2012 году.
С начала своей деятельности специализируется на монтаже и демонтаже стеллажных конструкций крупных производителей по всему миру. Выполняя заказы от подрядчиков как в Европе, так и по всему миру, компания накопила большой опыт и собрала сильную команду специалистов.
Заинтересованы? Приглашаем вас присоединиться! Начни свою карьеру с нами!
informacija apie MONTER GLOB, UAB
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Доход 2022 г.