№1 Самый популярный портал по трудоустройству

IEŠKOME VYRŲ PAGALBINIAMS DARBAMS PRIE BALDŲ KROVIMO ID7241058

1650-1700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis:

Kompensacija už kelionę nuosavu automobiliu – 250 eurų (vienkartinė), amortizacija – 50 eurų kas mėnesį, kuras – 50 eurų kas mėnesį.
Ieškome pagalbinių darbininkų dirbti prie baldų krovimo. Darbas fizinis, reikalaujantis ištvermės.
Darbo pobūdis: pakuočių krovimas į sunkvežimį transportavimui.
Darbo vieta: 33397 Rietberg, Vokietija.

Domina šis pasiūlymas? Paskambinkite mums+370 685 88777

Reikalavimai darbuotojui:

Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Nuosavas automobilis (būtina);
Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
Rusų, Vokiečių kalbos privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą apgyvendinimą;
Lietuvišką darbo sutartį su visomis soc. garantijomis.
Viršvalandžius, apmokamus +25%;
Ilgalaikį darbą;
Darbas ne komandiruočių principu;
Kaupiami atostoginiai apie 100eur/mėn.

Atlyginimas

1650-1700 €/mėn. į rankas

„Hirelabas“ įmonių grupė

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.
Посмотреть все объявления этой компании (16)