№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Įrengimų priežiūros vadovas (-ė) UAB "Vičiūnai ir partneriai

3141-3802 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Plungė, Klaipėda, Telšiai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių priežiūros/remonto planų ir jų biudžetų rengimas;
  • Reikalingų atsarginių detalių poreikio įrenginių aptarnavimui ir remontui nustatymas;
  • Efektyvios įrenginių eksploatacijos užtikrinimas, profilaktinių įrangos tikrinimų planavimas ir organizavimas;
  • Įrenginių priežiūros procedūrų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Padalinio darbuotojų profesinių kompetencijų kėlimo organizavimas ir užtikrinimas;
  • Darbo vieta - Plungėje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Ne mažiau 3 metų vadovavimo patirtis įrenginių priežiūros ir remonto srityje;
  • Patirtis planuojant remonto biudžetus;
  • Patirtis aprašant techninės priežiūros procesus ir rengiant priežiūros standartus;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Orientaciją į rezultatą, iniciatyvumas, analitinis mąstymas.

Įmonė siūlo

  • Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7;
  • Premijas už darbo stažą, ilgametį darbą;
  • Vidinę karjerą, tarptautinę karjerą;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Verslo partnerių pasiūlymus ir naudas;
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams ir jų vaikams.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia:
www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

3141-3802 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu. Atvykstantiems iš kitų miestų kelionės ir apgyvendinimo klausimai sprendžiami individualiai.

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Tarptautinį verslą vystanti ir strateginius transformacijos projektus įgyvendinanti „Vičiūnų grupė“ į savo komandą kviečia patyrusį ir ambicingą įrengimų priežiūros vadovą (-ę). Europoje ir kitose pasaulio šalyse veikianti įmonių grupė be maisto gamybos taip pat vysto pardavimų, logistikos, NT, agro bei kitus verslus. Iššūkių ieškančiam profesionalui/komandos lyderiui tai garantuoja kasdienę dinamiką ir itin platų geografinį bei tematinį veiklos spektrą.
Посмотреть все объявления этой компании (41)