№1 Самый популярный портал по трудоустройству
AB ORLEN Baltics Retail

IT specialistas (-ė)

2000-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - AB ORLEN Baltics Retail

Darbo pobūdis:

  • IT infrastruktūrų susijusių su verslo programomis palaikymas ir plėtros projektų vykdymas, kompiuterinės ir programinės įrangos priežiūra;
  • periodinė paslaugų lygių peržiūra su IT paslaugų tiekėjais, pakeitimų susijusių su paslaugų lygiais koordinavimas;
  • IT srityje priimamų sprendimų atitikimo įmonės grupės IT standartams užtikrinimas;
  • bendradarbiavimas su išoriniais IT srities tiekėjais;
  • dalyvavimas IT srities pirkimų procedūrose;
  • vartotojų konsultavimas kompiuterių naudojimo srityje;
  • kompiuterių konfigūravimas, programavimo diegimas, įrangos keitimas, problemų ir trikdžių šalinimas;
  • bendras biuro ir tinklo infrastruktūros palaikymas.

Reikalavimai:

  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (IT srityje);
  • profesinė, susijusi su IT sritimi patirtis (ne mažiau 2 metų);
  • darbo patirtis su kasos sistemos, MS SQL ir Pervasive PSQL - didelis privalumas;
  • geri anglų kalbos įgūdžiai profesinėje srityje (žodžiu ir raštu), lenkų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • atsakingumas, pareigingumas, atidumas, gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.

Mes Jums siūlome:

  • naudingą darbo patirtį tarptautinėje kompanijoje;
  • subalansuotą darbo krūvį ir pagalbą iš kolegų;
  • draugišką kolektyvą, motyvuojančius ir padedančius vadovus;
  • sveikatos draudimą (nuo 3 mėn.) bei kitas papildomas naudas.

Atlyginimas

2000-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ORLEN- aukščiausią standartą teikiamoms paslaugoms ir produkcijai užtikrinantis degalinių tinklas.

Vertiname kiekvieną darbuotoją ir kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
informacija apie AB ORLEN Baltics Retail
1901 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
324
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1411 €
25% uždirba 1411-1572 €
25% uždirba 1572-1912 €
25% uždirba nuo 1912 €