Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „METIDA“

Jaunesnysis IT teikiamos pagalbos specialistas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „METIDA“

Apie METIDA

METIDA – LegalTech kompanija naudojanti sofistikuotus IT sprendimus, skaitmeninės rinkodaros bei IP teisės kompetencijas tam, kad teiktų geriausias paslaugas intelektinės nuosavybės srityje.

Esame intelektinės nuosavybės lyderiai Europoje, turintys daugiau nei 30 metų patirtį prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos srityje. Trečius metus iš eilės METIDA yra tarp trijų pirmaujančių atstovų, pateikiančių daugiausiai prekių ženklų ir dizainų Europos Sąjungoje. Kasmet aptarnaujame daugiau nei 5000 klientų pasaulinėse rinkose (Kinijoje ir Europoje).

Darbo pobūdis:

  • Teikti operatyvų ir profesionalų įmonės darbuotojų aptarnavimą, greitai atsakant į jų užklausas;
  • Konfigūruoti IT techninę bei programinę įrangą, spręsti tam tikras technines problemas, susijusias su kompiuterio bei kitos technikos ir/ar programinės įrangos sutrikimais;
  • Vykdyti gedimų šalinimą bei padėti įmonės darbuotojams dėl gedimų nuotoliniu būdu;
  • Prisidėti prie įmonės IT procesų tobulinimo;

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis arba jam prilygstantis išsilavinimas tiksliųjų arba socialinių mokslų srityje - gali būti ir paskutinių kursų studentas;
  • Supratimas apie IT infrastruktūrą, bei gebėjimas identifikuoti problemas;
  • Geri darbo kompiuteriu, MS Windows, macOS, MS Office 365 sistemų įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas ieškant įvairaus pobūdžio sprendimų;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Geras (techninės) anglų kalbos mokėjimas;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai;
  • Noras mokytis ir tobulėti IT srityje

Būtų privalumas, jeigu tu:

  • Turėtum patirties „Service Desk“ ar IT srityje;
  • Turėtum Office 365, Azure debesų kompiuterijos paslaugų administravimo žinias;
  • Turėtum patirties dirbant su CRM/ERP bei panašiomis sistemomis;
  • Būtum susipažinęs su duomenų bazių veikimo principais.

Siūlome:

  • Atlyginimas brutto 1000-1300 EUR
  • Tobulėti IT srityje ir kelti turimą kompetenciją su galimybe augti įmonės viduje;
  • Pažinti vieną iš populiariausių CRM sistemų Salesforce.com;
  • įgyti kitų programų ir/ar programavimo kalbų žinių: MS Power BI/Google Data Studio, HTML, Apex, SQL ir kt.
  • Visus apmokymus reikalingus sėkmingam startui;
  • Draugišką tarptautinį kolektyvą ir lanksčias darbo sąlygas.
  • Darbo vietą „Vertas“ verslo centre, 12-ame aukšte su fantastiška panorama.
  • Visas darbui skirtas priemones – kompiuteris, ausinės, kava, arbata, užkandžiai, sėdmaišiai.. 😊
  • Komandinius bendrus pusryčius kiekvieną penktadienį

Šioje pozicijoje UAB „METIDA“ labiau vertina Tavo lankstų požiūrį bei loginį mąstymą nei ankstesnę darbo patirtį. Apmokysime, palaikysime ir sieksime rezultatų kartu!

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

METIDA – lyderiaujanti intelektinės nuosavybės teisinių paslaugų grupė Europoje, turinti 30 metų patirtį prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos srityje. Naudodama legaltech įrankius, pasaulinio lygio marketingo sprendimus ir išskirtinę kompetenciją intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, paslaugas teikia tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje daugiau nei 1000-čiui klientų per metus. Pardavimai, kurie auga kiekvienais metais, yra generuojami iš didžiausių pasaulio rinkų ir regionų, tokių kaip: Kinijos, Europos Sąjungos, Jungtinės Karalystės ir JAV.
informacija apie UAB „METIDA“
2145 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1568 €
25% uždirba 1568-2228 €
25% uždirba 2228-2777 €
25% uždirba nuo 2777 €