№1 Самый популярный портал по трудоустройству

JŪROS TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

2000-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Darbo pobūdis

Jūros-oro skyrius plečiasi ir ieškome komandos pastiprinimo Vilniuje įsikūrusiame Hellmann Worldwide logistics ofise. Už ką būsimas kolega bus atsakingas (-a)?
  • Bendradarbiavimas su laivybos kompanijų atstovais, terminalų ir kitų susijusių paslaugų teikėjais, klientais (kainų skaičiavimas, informacijos teikimas ir kt.)
  • Reikalingų dokumentų tvarkymas, įforminimas
  • Teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas
  • Pagalba vadybininkams

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis jūros logistikos srityje ne mažiau 1 metų
  • Importo, eksporto procesų minimalus išmanymas
  • Puikios anglų kalbos žinios, kitų kalbų mokėjimas – privalumas
  • Sugebėjimas greitai orientuotis situacijose
  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas
  • Motyvacija tobulėti

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
  • Galimybę save realizuoti dinamiškoje tarptautinėje įmonėje
  • Darbui reikalingas priemones
  • Dinamišką darbą veržliame kolektyve
  • Puikią darbo atmosferą ir pozityvią aplinką
  • Bendradarbiavimą su šios srities ekspertais
  • Apmokymą, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
  • Laisvadienį gimtadienio proga

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Hellmann Worldwide Logistics – aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Mūsų klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu. Taip pat teikiame sandėliavimo, tarpininkavimo muitinei, krovinių draudimo ir kitas paslaugas. Regioninių filialų ir gerai išvystyto pasaulinio agentų tinklo pagalba mes užtikriname kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.
Посмотреть все объявления этой компании (5)
informacija apie UAB „Hellmann Worldwide Logistics“
2792 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Доход 2023 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1670 €
25% uždirba 1670-2350 €
25% uždirba 2350-3000 €
25% uždirba nuo 3000 €