№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Klientų aptarnavimo koordinatorius

1545-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - IKI Lietuva, UAB


Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 1992 metais, kai atidarėme pirmąją „IKI" parduotuvę, iškart sulaukusią pasisekimo dėl išskirtinio asortimento ir aukštos kokybės prekių. Šiuo metu „IKI" yra antras pagal dydį prekybos tinklas Lietuvoje, kuriam priklauso beveik 230 parduotuvių 75 - iuose Lietuvos miestuose. Bendrovė „IKI Lietuva" yra ir vienas didžiausių darbdavių šalyje. Mes esame 5900 profesionalų, siekiančių, kad pirkėjai kasdien sugrįžtų į mūsų parduotuves, kur būtų ne tik maloniai aptarnauti, bet ir įsigytų aukščiausios kokybės prekių už patrauklią kainą. „IKI" priklauso vienam didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Vokietijoje - „REWE" grupei, tai suteikia mums nemažai privalumų, o kartu kelia mūsų veiklai aukštą kartelę. Šiuo metu „REWE" grupė veikia 22 Europos šalyse, kuriose valdo daugiau kaip 15 000 parduotuvių.

Pareigos: Klientų aptarnavimo koordinatorius
Vieta: PILAITĖS PR. 42, VILNIUS
Kontaktai pasiteirauti: Goda, 8-640-41037

DARBO POBŪDIS

 • Klientų užklausų valdymas ir su tuo susijusios dokumentacijos administravimas
 • Bendravimas su išoriniais partneriais, atsakymų į užklausas teikimas
 • Bendravimas su kitų departamentų atstovais iškilus lojalumo programos sistemos trukdžiams/ problemoms
 • IKI lojalumo kortelių valdymas (nuolaidų priskyrimas, monitoringas, ataskaitų rengimas)

REIKALAVIMAI

 • Gebėjimas greitai reaguoti į iškilusius klausimus ir rasti sprendimus
 • Pozityvumas, kruopštumas, atidumas
 • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus
 • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai
 • Sklandi lietuvių kalba, anglų kalbos žinios

ĮMONĖ SIŪLO


 • Darbą vienoje didžiausių tarptautinio kapitalo Lietuvos įmonių
 • Galimybę būti itin dinamiško, greito bei kūrybiško sektoriaus dalimi
 • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą
 • Papildomą sveikatos draudimą
 • Darbo užmokestis (GROSS): 1545-1800 EUR

Atlyginimas

1545-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

IKI Lietuva, UAB

Susipažinkime – esame IKI LIETUVA. Tikriausiai esate bent kartą užėję į mūsų parduotuvę – šiuo metu jų šalyje turime virš 235. Tam, kad pirkėjai jose galėtų atrasti platų šviežių ir kokybiškų produktų pasirinkimą, kasdien dirba beveik 5,5 tūkst. IKI svajonių komandos narių. Taip save vadiname ne veltui – esame rinkos inovatoriai, kurie drįsta svajoti ir sukuria tai, ko šiandien dar nėra, bet rytoj taps norma.

Tokius, dabar įprastus dalykus kaip savitarnos kasa, lojalumo kortelė ar prancūziškas batonas parduotuvės lentynoje – visus juos ir dar daugiau pirmieji šalyje pradėjome mes. Šią tradiciją laužyti pasenusius standartus ir nuolat gerinti pirkėjų apsipirkimo patirtį, prasidėjusią prieš 30 metų (tuomet duris atvėrė pirmoji IKI parduotuvė), tęsiame iki šiol. Pavyzdžiui, atidarėme pirmąją Lietuvoje ir Baltijos šalyse autonominę parduotuvę, valdomą dirbtinio intelekto. Pirmieji pirkėjams pasiūlėme išbandyti ir autonominį prekių pristatymą – kai jiems jas atveža automobilis be vairuotojo.

Be to, IKI – ne tik įdomu. Čia jaučiame rūpestį ir galime pasinaudoti įvairiomis papildomomis naudomis. IKI galime dirbti hibridiniu būdu, naudotis net mėnesio trukmės darbostogomis užsienyje ir dalyvauti įvairiuose mokymuose. Kartu švenčiame bendruose renginiuose ir dalijamės moderniu biuru, kurį vadiname IKI namais. Taip pat naudojamės papildomu sveikatos draudimu, nuolaidomis parduotuvėse ir įvairiomis kitomis darbuotojų naudomis. Ne mažiau svarbu – galime lanksčiai planuoti savo karjerą. IKI suteikia galimybes augti ir mokytis, o jei reikia, keisti kryptį, pasimatuoti naujas pozicijas. Be to, IKI galima siekti ir tarptautinės karjeros, nes mūsų tinklas priklauso tarptautinei, Europoje lyderiaujančiai mažmeninės prekybos grupei „REWE“.
Посмотреть все объявления этой компании (158)
informacija apie IKI Lietuva, UAB
1542 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
5539
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Доход 2023 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1031 €
25% uždirba 1031-1235 €
25% uždirba 1235-1644 €
25% uždirba nuo 1644 €