UAB „Aukso lyra“

Klientų aptarnavimo specialistė (-as)

1100-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Klaipėda - UAB „Aukso lyra“

Darbo pobūdis

Batukas.lt sezono įkarštyje, ieškome papildomo kolektyvo nario. Parduotuvėje konsultuosite klientus, padėsite išsirinkti vaikučiams batukus ir dirbsite su prekėmis. Darbas slenkančiu darbo grafiku, 2 darbo dienos, 2 laisvos dienos. Kiekvieną mėnesį atsižvelgiame į Jūsų pageidaujamas laisvas dienas ir jomis dirbti nereikia. Laisvi du 6-ieniai ir du 7-ieniai. Darbas PPC Akropolis Batukas.lt parduotuvėje.

Tikimės, kad Jūs esate

Pozityvus , kiekvieną dieną norintis kažko naujo išmokti. Tikimės, kad Jums įdomu bendrauti su klientais, smagu padėti išsirinkti reikalingą prekę. Tikslas ne parduot bet ką, o tikslas supažindinti klientą su prekėmis, atskleidžiant jų geriausias savybes.

Batukas.lt Jums siūlo

Kiti privalumai

Kiekvienais metais didėjančią algą ir papildomus priedus už stažą Mokymus, kurie Jums pravers visose gyvenimo situacijose Gamintojų organizuojamus konkursus Galimybę kilti pareigose ir gauti papildomą darbo užmokestį

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
pilnam etatui

UAB „Aukso lyra“

Avalynė vaikams turi sukurti maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų gyvenimo etapais. Batukas.lt profesionaliai aptarnaudamas ir padėdamas išsirinkti geriausią vaikučiui avalynės modelį, stengiasi tai įgyvendinti. Prekiaujame visame pasaulyje žymiais gamintojais tokiais kaip ECCO, GEOX, VIKING, SUPERFIT, BIOMECANICS ir t.t.
informacija apie UAB „Aukso lyra“
1308 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 841 €
25% uždirba 841-1280 €
25% uždirba 1280-1811 €
25% uždirba nuo 1811 €

Вас также может заинтересовать: