№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UADBB „GrECo Sagauta“

Klientų aptarnavimo vadybininkas

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UADBB „GrECo Sagauta“

Darbo pobūdis

  • Klientų poreikių identifikavimas ir aukštos kokybės paslaugų jiems teikimas- profesionalios konsultacijos ir geriausi draudimo sprendimai;
  • Kliento veiklos ir rizikos aplinkybių analizė;
  • Draudimo polisų ir pasiūlymų teikimas klientams
  • CMR užklausų derinimas su klientais ir jų konsultavimas žalų reguliavimo klausimais;
  • Dokumentų konkursams ruošimas, pasiūlymų draudimo rinkoje tvarkymas ir pagalba rengiant konkurso rezultatus;
  • Bendradarbiavimas ir su Lietuvos ir užsienio draudikais, bei kitais įmonės partneriais;
  • Efektyvių, ilgalaikių santykių kūrimas su partneriais ir klientais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis draudimo srityje būtų privalumas;
  • Orientacija į klientą, gebėjimas įžvelgti kliento poreikius bei juos atitikti;
  • Stiprūs analitiniai, derybiniai ir konsultavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas priimti efektyvius sprendimus, nustatyti prioritetus, planuoti, valdyti laiką;
  • Gebėjimas dirbti lietuvių ir anglų kalba.

Mes siūlome

  • Galimybę prisijungti prie vienos pirmaujančių draudimo brokerių įmonės Lietuvoje ir reikšmingai prisidėti auginant jos verslą;
  • Draugišką aplinką, profesionalius kolegas ir galimybę ugdyti savo kompetenciją tarptautinėje įmonėje;
  • Konkurencingą motyvacinį paketą ir profesinio augimo galimybes;
  • Darbą su didžiausiomis Lietuvoje transporto įmonėmis.

Konfidencialumą garantuojame.
Atkreipiame dėmesį, kad kandidatų atrankos tikslu Jūsų asmens duomenis tvarkome vadovaudamiesi Jūsų sutikimu.
Sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis Jūs išreiškiate pateikdami mums savo CV, užpildytas kandidatūros anketas ir kitokius duomenis

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Esame Austrijos rizikos ir draudimo brokerių paslaugų bendrovės "GrECo Group" įmonė Lietuvoje.
"GrECo Group" – pirmaujantis Baltijos šalyse bei Vidurio ir Rytų Europoje brokeris, veikiantis daugiau nei 200 pasaulio šalių.
Lietuvoje mes – antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė, draudimo srityje dirbanti nuo 1996 m. Siekdami sustiprinti savo komandą ieškome aktyvių, komunikabilių ir motyvuotų darbuotojų.
informacija apie UADBB „GrECo Sagauta“
4784 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2278 €
25% uždirba 2278-2609 €
25% uždirba 2609-3845 €
25% uždirba nuo 3845 €