№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
LANDE Platform

KLIENTŲ KONSULTANTĖ (-AS)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - LANDE Platform

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas tiek telefonu, tiek raštu apie įmonės teikiamas paslaugas.
  • Savalaikis kredito paraiškų nagrinėjimas ir paraiškų vertinimas pagal tam tikras gaires.
  • Kredito sutarčių sąlygų supratimas ir paaiškinimas klientams.
  • Pasiūlymų klientams ruošimas ir pristatymas (pardavimas).
  • Informacijos apdorojimas ir atnaujinimas įmonės apskaitos sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje (patirtis skolinimo srityje bus laikomas dideliu privalumu).
  • Labai geri bendravimo ir pardavimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas įtikinti ir argumentuoti, taip pat noras kasdien dirbti su klientais.
  • Puikios lietuvių, taip pat anglų ir/ar rusų kalbos žinios.
  • Tikslumas, atkaklumas ir atsakomybės jausmas.
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas motyvuoti sprendimus, taip pat juos priimti savarankiškai.
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir siekti individualiai užsibrėžtų tikslų.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas

Mes siūlome
  • Palaikančią komandą.
  • Galimybę parodyti save, nes atlyginimui, kurį gali gauti, ribų nenustatome – viskas priklauso nuo įdėto darbo ir rezultato.
  • Sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio.
  • Greito augimo galimybes.