№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Ecso“

Kokybės kontrolierius (-ė)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ecso“

Darbo pobūdis

  • gaminamos produkcijos (plastiko granulės) įvertinimas, atliekant kokybės patikrą;
  • laboratorinių tyrimų, naudojant kokybės laboratorijos įrenginius, atlikimas;
  • gaminamos produkcijos pavyzdžių archyvavimas;
  • įrašų apie kokybinius rodiklius | parametrus | laboratorinius tyrimus fiksavimas ataskaitose.
  • darbas pamainomis (dieninės ir naktinės pamainos slenkančiu darbo grafiku).

Reikalavimai:

  • panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje, kokybės kontrolės funkcijoje - privalumas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes siūlome

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
  • būti atviros, pažangios ir energingos komandos dalimi;
  • visas socialines garantijas ir kt. papildomas naudas darbuotojams;
  • profesinį augimą ir galimybes tobulėti.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestį ir jo sudedamąsias dalis išsamiau aptarsime susitikimo metu, tačiau pažymime, kad visada stengiamės rasti tinkamiausią sprendimą abiem pusėm, įvertinus lūkesčius ir kompetencijas.
UAB „Ecso“
strongest_in_lithuania

UAB „Ecso“

Auganti gamybinė įmonė, priklausanti vidurio žiedinės ekonomikos lyderei "GreenGroup" , kurios pagrindinė veikla – antrinės plastiko žaliavos perdirbimas ir granulių, kurios tinka gaminti visų rūšių polietileno plėvelę, gamyba.

Nesuyrančių atliekų kiekiai gamtoje nuolat didėja. Nieko nuostabaus, juk tai yra viena svarbiausių šio amžiaus problemų.
Mes aistringai siekiame skatinti tvarumą ir daryti teigiamą poveikį aplinkai. Džiaugiamės būdami visuotinės atliekų tvarkymo sistemos dalimi, kuri prisideda prie pasaulio žmonių gerovės.

! Dirbame tam, kad žemė kvėpuotų lengviau !
#CircularEconomy#Recycling
informacija apie UAB „Ecso“
2565 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
110
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1747 €
25% uždirba 1747-2335 €
25% uždirba 2335-3067 €
25% uždirba nuo 3067 €