UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Konditeris (-ė)

Nuo 1520 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Reitan Convenience Lithuania“

Darbo pobūdis

Plečiamės ir didiname savo komandą, todėl ieškome konditerės (-io), į kurios (-io) pareigas įeitų:
Pyragų, sausainių ir kitų konditerijos kepinių gaminimas, supakavimas;
Aukštų kokybės standartų užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis konditerijos srityje;
Maisto gamybos proceso išmanymas;
Atsakingumas, darbštumas ir kruopštumas;
Pozityvumas, nuoširdumas;
Noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Darbo vieta - Panerių g. 45A, Vilnius;
Darbas slenkančiu grafiku (7:00 - 19:00) ilga trumpa savaitė;
Atlygis 8 Eur/val. (bruto) (1350 EUR/mėn bruto) ir kintamas priedas 170 Eur bruto, priklausantis nuo pasiektų rezultatų, išdirbus įmonėje 1 mėn.
Nuolaidą maistui ir kavai "Caffeine" kavinėse ir "Narvesen";
Nemokamą maitinimą, kavą ir arbatą darbo metu.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu 866977231arba

Atlyginimas

Nuo 1520 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB ,,Reitan Convenience Lithuania” yra greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių rinkos lyderė Lietuvoje, turinti platų LIETUVOS SPAUDOS kioskų, NARVESEN parduotuvių bei CAFFEINE kavinių tinklą, kuriame dirba apie 700 darbuotojų. Įmonė priklauso Norvegijos kapitalo kompanijai „Reitan Convenience AS”, kuri yra viena didžiausių greito ir patogaus apsipirkimo parduotuvių (angl. Convenience) bei spaudos platinimo įmonių Europoje.
„Reitan Convenience“ specializuojasi franšizės pagrindu veikiančioje Convenience tipo mažmeninės prekybos srityje Europoje. Ji apima septynias Skandinavijos ir Baltijos šalis: Norvegiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Lietuvą, Latviją ir Estiją. „Reitan Convenience“ priklauso šie ženklai: „Narvesen“, „7 eleven“, „R kiosk“, „Lietuvos spauda“, „Pressbyran“, "Northland".
Посмотреть все объявления этой компании (35)
informacija apie UAB „Reitan Convenience Lithuania“
1283 €
Vid. atlyginimas bruto
790
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 843 €
25% uždirba 843-1142 €
25% uždirba 1142-1447 €
25% uždirba nuo 1447 €