№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Areko“

KONFERENCIJŲ CENTRO ASISTENTAS

5,50-6,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Принимаем украинцев
Vilnius - UAB „Areko“

Darbo pobūdis:

Konferencinių salių paruošimas renginiams;
Konferencinės įrangos ir įrengimų priežiūra ir inventorizavimas;
Komunikavimas su konferencijų ir renginių užsakovais;
Darbas komandoje su restorano ir pardavimų skyrių darbuotojais;
Kavos pertraukėlių organizavimas ir priežiūra;
Konferencijų centro švaros ir tvarkos palaikymas;

Reikalavimai

Darbo patirtis (būtų privalumas);
Paslaugumas ir komunikabilumas;
Etiketo ir aptarnavimo išmanymas;
Noras mokytis ir tobulėti;
Anglų kalbos mokėjimas, rusų kalba (būtų privalumas).

Mes siūlome

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Galimybę mokytis ir tobulėti tarptautinėje aplinkoje;
Nemokamą maitinimą darbuotojų valgykloje;
Uniformą ir jos priežiūra;
Nuolaidas kituose viešbučiuose už apgyvendinimą ir maitinimą;
Premija 250 Eur išdirbus 3 mėnesius;
Draugišką ir linksmą kolektyvą.

Atlyginimas

5,50-6,50 €/val. neatskaičius mokesčių
UAB „Areko“

UAB „Areko“

UAB “AREKO” tai pirmasis šalyje “Marriott” tinklo keturių žvaigždučių viešbutis – Courtyard Vilnius City Center. Tai yra verslo klasės viešbutis, įsikūręs netoli senamiesčio, kairioje Neries pusėje. Viešbutyje yra 199 kambariai, 4 konferencijų salės bei Solt Dining restoranas. Courtyard Vilnius City Center yra žinomas dėl savo požiūrio į darbuotojus bei svečius, dėl inovatyvių idėjų, atvirų, bendrauti kviečiančių erdvių ir modernios aplinkos.
informacija apie UAB „Areko“
1788 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
68
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1072 €
25% uždirba 1072-1499 €
25% uždirba 1499-1968 €
25% uždirba nuo 1968 €