Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Lietuvos centrinė kredito unija

Kredito rizikos vertinimo analitikas (-ė)

1300-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Kaunas - Lietuvos centrinė kredito unija

Darbo pobūdis

  • Juridinių ir fizinių asmenų paskolų analizė ir vertinimas
  • Konsultacijos kreditavimo projektų klausimais
  • Kredito rizikos vertinimo metodikų tobulinimas
  • Kredito rizikos valdymo priemonių siūlymas, sprendimų ruošimas
  • Kreditavimo ataskaitų rengimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų ar ekonomikos srityje
  • Patirtis, ruošiant juridinių ir/ar fizinių asmenų paskolų projektus
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai
  • Atsakingumas, komunikabilumas, įžvalgumas, analitiniai gebėjimai

Privalumai

  • Darbo patirtis finansinėje įstaigoje
  • Darbo patirtis įmonių finansinės būklės ir kreditingumo vertinimo srityje
  • Geros anglų k. žinios

Mes siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve
  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius priedus atsižvelgiant į darbo rezultatus, įmonės rezultatus ir kt. veiksnius
  • Profesinio tobulėjimo galimybes
  • Lankstų darbo laiko grafiką, šiuolaikiškai įrengtą ofisą ir darbo vietą
  • Šventes ir kitus renginius įmonės darbuotojams

Mes siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Atlyginimas

1300-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir kompetencijos.

Lietuvos centrinė kredito unija – didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje. Sukaupusi ilgametę patirtį, organizacija šiuo metu vienija 45 savo nares – kredito unijas kurios teikia visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei kitoms organizacijoms.
informacija apie Lietuvos centrinė kredito unija
2919 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
83
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2027 €
25% uždirba 2027-2511 €
25% uždirba 2511-3098 €
25% uždirba nuo 3098 €