Ignitis grupė

KREDITO VALDYMO EKSPERTĖ (-AS) (TERMINUOTA SUTARTIS)

2561-3688 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Ignitis grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta energetikos kategorijoje

Ar norite tapti įmonės „Ignitis“ dalimi?

Ieškome kolegės (-os), kuri (-is) prisijungtų prie Rizikų valdymo ir atitikties skyriaus komandos ir padėtų kartu siekti bendrų Ignitis grupės tikslų. Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • Užtikrinti efektyvų kredito rizikos valdymo sistemos veikimą Bendrovėje ir jos dukterinėse įmonėse;
 • Užtikrinti Bendrovės naujų ir esamų klientų bei partnerių rizikos analizės, stebėsenos ir vertinimo procedūrų ir procesų reglamentavimą, įdiegimą, tobulinimą bei kontrolę;
 • Teikti ekspertines išvadas bei rekomendacijas apie klientų bei partnerių mokumo riziką;
 • Vystyti bei koordinuoti prekybos skolų stebėsenos sistemą. Rengti bei analizuoti ataskaitas apie Bendrovės skolų būklę, teikti iniciatyvas bei siūlymus skolų valdymo proceso tobulinimui;
 • Sisteminti, analizuoti, vertinti kitų finansinių ir nefinansinių rizikų valdymo informaciją, procesus, rodiklius ir tendencijas, teikti siūlymus efektyvesniam jų valdymui bei koordinuoti rizikų valdymo priemonių plano sudarymą.

Tikimės, kad Jūs:

 • Turite aukštąjį išsilavinimą (ekonomikos, finansų ar tiksliųjų mokslų srityse);
 • Turite ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį veiklos vertinimo, analizės, rizikų ir/ ar procesų valdymo ar vidaus audito srityse;
 • Turite patirties kuriant, diegiant ir tobulinant kredito rizikos vertinimo principus ir reitingavimo modelius;
 • Gerai mokate anglų k. raštu ir žodžiu;
 • Turite patirties dirbant su informacinėmis sistemomis (MS Office ir t.t.);
 • Turite strateginį ir analitinį mąstymą, įžvalgumą, gerus planavimo bei komandinio darbo įgūdžius.

Šioje atrankoje laikytume privalumu:

 • Komercinės organizacijos veiklos procesų, taikomų reikalavimų ar rizikos valdymo principų geras išmanymas;
 • Verslo analitikos ir/ ar statistinės analizės įrankių žinios;
 • Tarptautiniu mastu pripažįstamų rizikų valdymo ar finansų kvalifikacijos sertifikatų pateikimas ar dalyvavimas tokiose programose (pvz. FRM, ERP, CFA).

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

 • Tapsite ilgametę patirtį turinčios, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse komandos dalimi;
 • Galėsite ne tik matyti, kaip gimsta inovacijos, bet ir imtis pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėdami prie šalies energetikos poreikį užtikrinančių projektų;
 • Savo turimomis žiniomis ir patirtimi prisidėsite prie unikalių valstybei svarbių energetikos projektų kūrimo;
 • Turėsi papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinį darbą, lankstų grafiką ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.


„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 2561 iki 3688 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Atlyginimas

2561-3688 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta energetikos kategorijoje

Ignitis grupė

„Ignitis grupė“ – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, „Ignitis“ – privatiems ir verslo klientams siūlantis sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,5 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.

www.ignitis.lt
Посмотреть все объявления этой компании (65)