Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
GARANT GROUP

Laivų vamzdininkas, UAB "Garant Service"

1100-2200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

Laivo/pramonės vamzdyno restauravimas/keitimas;
Naujų sistemų instaliavimas;
Vamzdžių gamyba.

Reikalavimai darbuotojui

Atitinkama patirtis;
Reikiamų sertifikatų turėjimas;
Užsienio kalbos mokėjimas (anglų arba rusų);
Brėžinių skaitymas (PRIVALUMAS);
Sąžiningumas, darbo ir iššukių nebijojimas, noras tobulėti, imlumas naujovėms, bendravimas, pasiūlymų teikimas, tvirtos nuomonės reiškimas, vadovavimo įgūdžių turėjimas, gebėjimas dirbti komandoje;
Galimybės turėjimas dirbti savaitgaliais, švenčių dienomis (KARTAIS);
Galimybės turėjimas vykti į trumpalaikes komandiruotes tiek Lietuvoje, tiek į užsienį.

Įmonė siūlo:

Darbą finansiškai stabilioje įmonėje;
Gyvybės ir sveikatos draudimą;
Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1100-2200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas individualiai priklauso nuo turimos patirties ir sugebėjimų.
GARANT GROUP

GARANT GROUP

GARANT GROUP
UAB „Garant Service“ atlieka laivų pagrindinių ir pagalbinių variklių, laivų ir kranto pramonės objektų įrangos remonto darbus, projektuoja ir gamina nestandartinius gaminius pagal individualius užsakovo poreikius. Įmonė savarankiškai arba kartu su partneriais dalyvauja stambiuose laivų modernizavimo projektuose, kapitaliniuose laivų remontuose ir naujos įrangos integravimo projektuose.
Įmonės stiprioji sritis: įvairių remontų atlikimas mobiliųjų inžinierių specialistų brigadų pagalba užtikrinant nepertraukiamą laivo eksploataciją. Mobiliosios inžinierių specialistų brigados parenkamos pagal kliento poreikį ir remonto pobūdį kartu organizuojant ir mobilių specialių įrankių siuntimą specifinių remontų atlikimui. Mobilios inžinierių specialistų brigados gali atlikti įvairaus sudėtingumo darbus bet kuriame pasaulio uoste ar laivo perėjimo metu neribojant laivo veiklos.
UAB „Garant Service“ teikia paslaugas bei prekes laivybos ir pramoniniams sektoriams krante ir jūroje, taip pat jūrinėms platformoms.
Pranašumą ir patrauklumą įmonei teikia ilgalaikė patirtis, patyrusi sertifikuotų inžinierių komanda, galinti suprasti kliento poreikius ir teikti paslaugas visą parą bet kurioje pasaulio vietoje.
UAB „Garant Service“, būdama Garant Group įmonių grupės nare, taip pat gali pasiūlyti ir kompleksinių paslaugų teikimą kartu su kitomis Garant Group įmonėmis.

Вас также может заинтересовать: