№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Lininių audinių kirpėjas (-a) - pakuotojas (-a)

850-950 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Pagal siūlą“

Apie įmonę

„earthytextiles“ yra auganti tarptautinė elektroninės prekybos parduotuvė, kurios specializacija yra natūralių lininių ir medvilninių audinių prekyba į užsienio šalis. Stipriname savo komandą ir ieškome naujo komandos nario atsakingo už audinių atkirpimą pagal užsakymus, supakavimą, ir išsiuntimą.

Darbo pobūdis

  • Audinių atkirpimas pagal užsakymus, jų lankstymas ir supakavimas.
  • Sandėlio likučių sekimas.
  • Siuntimo dokumentų pildymas.
  • Darbo vietos tvarkos palaikymas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • atsakingumas, kruopštumas.
  • gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • anglų kalba - privalumas.

Mes siūlome

  • pozityvią darbo aplinką.
  • lankstų darbo grafiką.
  • darbo vieta - Lazdijų g., Kaunas (Aleksotas)

Darbo laikas:
7:30 - 16 val. (gali būti derinamas)

Atlyginimas

850-950 €/mėn. į rankas

MB „Pagal siūlą“

„earthytextiles“ yra auganti tarptautinė elektroninės prekybos parduotuvė, kurios specializacija yra natūralių lininių ir medvilninių audinių prekyba į užsienio šalis. Suteikiame pirmenybę šiuolaikiškiems principams, kur darbas tampa maloniu užsiėmimu.