№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
EVERWEST, UAB

производитель наклеек

1200 €/мес. Брутто
Рассчитать »
Нетто в месяц
Вильнюс - EVERWEST, UAB

Описание вакансии

Мне также предстоит заняться логистикой. Если вы хотите получить стандартные условия для клиентов, вы получите карту на 6000 профессиональных специалистов команды. Patirtis, patikimumas, ekspertiškumas, inovacijos, pripažinimas, pasitikėjimas - вы можете просмотреть все, что вам нужно, чтобы увидеть процесс. Организуйте свое время, когда вы будете работать в режиме онлайн. Это может быть здорово, полезно, полезно и паситично, как культура. Я хочу, чтобы мы вернулись в команду – kviečiame prisijungti prie "Everwest" komandos. Siekime karjeros aukštumų drauge.

Ieškome gausaus komandos papildymo.

Дарбо побудис:

  • Липдукку клиявимас;
  • Pamaininis-slenkantis darbo grafikas (be naktinių pamainų).

Įmonė siūlo:

  • Ilgalaikį darbą šiuolaikiškuose sandėliuose Vilniuje;
  • Немокама, комфортный отдых в дарбо;
  • Dienos pietus тик 1,5 евро;
  • немокама кавон, арбата дарбо мету;
  • Рекомендуемая цена составляет 150 евро;
  • Tobulėjimą ir karjeros galimybes;
  • Dovanos darbuotojams ypatingomis progomis.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Esate motyvuotas užsidirbti;
  • Норите мокитис и тобулети;
  • Nebijote fizinio darbo;
  • Пасижymite pareigingumu и kruopštumu.

Дарбо ужемокестис: 1200 евро (neatskaičius mokesčių).

Дарбо Вьета: Терминал г. 8, км. Куприонишкю, сен. Немежё, р. Вильняус.

Контактные лица: Personalo vadybininkė, Диана Бацевичене, тел. номер .

Зарплата

1200 €/мес. брутто

"Everwest" 27 лет, когда 27 месяцев вели регулярные перевозки, daugiau nei 2400 nuosavų vilkikų parką valdanti transporto įmonė, paslaugas koncentruojanti Rytų šalių ir Azijos rinkose. Kartu su daugiau nei 6000 darbuotojų komanda „Everwest nuolat plečia veiklą naujose rinkose, diegdama modernius ir tvarius sprendimus bei stiprindama savo lyderystę Individualių, į klientą orientuotų logistikos paslaugų srityje. Everwest paslaugas rekasi visame pasaulyje žinomi prekės ženklai.