№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Manikiūro - pedikiūro meistrė (-as)

1350-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - MB „BEA concept“

Darbo pobūdis

Su džiaugsmu pranešame, kad atidarome naują ir modernų grožio salono padalinį! Siekdami sukurti išskirtinę paslaugų kokybę ir malonią patirtį mūsų klientams, ieškome talentingų manikiūro specialistų, kurie norėtų prisijungti prie mūsų komandos.

Darbo pobūdis:
Profesionalių manikiūro ir pedikiūro paslaugų teikimas;
Gelinio lakavimo ir nagų dizaino darbai (nagų priauginimas būtų didelis Jūsų privalumas);
Klientų konsultavimas dėl nagų priežiūros ir priežiūros priemonių rekomendacijos;
Darbo vietos higienos ir tvarkos užtikrinimas;
Nuolatinis profesinis tobulėjimas ir naujovių sekimas nagų priežiūros srityje.

Reikalavimai darbuotojui

Iš Tavęs tikimės:
Bent minimalios bazinės žinios (turime galimybę apmokyti, tačiau Jūsų žinios taip pat yra svarbios);
Kvalifikacijos sertifikatai manikiūro srityje;
Darbo patirtis manikiūro ir pedikiūro srityje būtų privalumas;
Gebėjimas dirbti su įvairiomis nagų priežiūros technikomis ir priemonėmis;
Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti su klientais;
Kurybiškumas ir dėmesys detalėms;
Atsakingumas, punktualumas ir gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Mes siūlome:
Atlyginimas nuo 900 Eur. + bonusai nuo aptarnautų klientų kiekio (apie atlyginimą galime kalbėtis pokalbio metu);
Oficialus įdarbinimas;
Modernią ir jaukią darbo aplinką, pritaikyta tik manikiūro ir pedikiūro specialistams, todėl aplinkoje nebus pašalinio triukšmo;
Lankstų darbo grafiką, atitinkantį Jūsų poreikius (yra galimybė rinktis dirbti anksčiau ryte, arba pradėti darbo dieną vėliau);
Galimybes profesiniam tobulėjimui ir mokymams pas Jūsų pasirinktą instruktorių;
Draugišką komandą, puikią darbo atmosferą bei vadovo palaikymą.

Atlyginimas

1350-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
informacija apie MB „BEA concept“
4
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Доход 2023 г.