№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Autobusų mechanikas (su Vokiečių k.)

2900-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „TS start“

SKUBIAI!

Skubiai ieškome Mechaniko darbui Vokietijoje, Rosenheim apskrityje.

Darbo pobūdis:
  • darbas su autobusų mechanika.
  • Visi autobusų technikos remonto, priežiūros ir aptarnavimo darbai. Būtina mokėti naudotis transporto priemonių diagnostikos įranga.
Reikalavimai:
  • mechaniko darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
  • Vokiečių kalba;
  • Lankstumas ir savarankiškumas.

Siūlome:
  • Atlyginimą nuo 2900 - 3500 Eur/ mėn po mokesčių;
  • Vokišką darbo kontranktą;
  • Ilgalaikį ir neterminuotą darbą Vokietijoje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Transportą į /iš darbo (galima vykti ir be savo automobilio).

Daugiau informacijos tel. +37066444222

UAB TS START
www.tsstart.lt

Atlyginimas

2900-3500 €/mėn. į rankas

UAB „TS start“

UAB "TS Start" yra darbuotojų atrankos ir įdarbinimo įmonė turinti savo filialus Kaune ir Alytuje. Teikiame įdarbinimo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungos Šalyse. Dirbame su Vokietija, Nyderlandais Belgija, Danija, Švedija, Norvegija. Turime plačią darbų pasiūlą dirbant tiek su tiesioginiais kontraktais užsienio šalyse, tiek su Lietuviška darbo sutartimi dirbant komandiruočių pagrindu. Darbuotojams turime pasiūlą tiek trumpalaikių tiek ilgalaikių darbo pasiūlymų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.

Darbiname ir trečiųjų šalių piliečius.

Facebook paskyra - TS START
Посмотреть все объявления этой компании (9)