№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
AUGA group, AB

Mechanikos inžinierius (-ė) (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)

2500-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - AUGA group, AB

Darbo pobūdis

  • Metalo konstrukcijų, komponentų ir jų surinkimo projektavimas;
  • Techninių problemų sprendimas, naujų sprendimų ieškojimas pritaikant „out-of-the-box“ mąstymą;
  • Inžinerinės dokumentacijos – brėžinių, specifikacijų, ataskaitų ruošimas;
  • Inžinerinių pakeitimų valdymas;
  • Komponentų ir sistemų gamybos, surinkimo bei aptarnavimo validavimas;
  • Komponentų ir sistemų inžinerinių bei saugumo reikalavimų validavimas bendradarbiaujant su kitais inžinieriais ir projektų vadovais;
  • R&D veikla - prototipų projektavimas, naujų technologijų taikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (mechanikos, transporto priemonių inžinerija);
  • Darbo patirtis inžinerinėje pozicijoje;
  • Bent 2-jų metų patirtis dirbant su CAD programomis (Solidworks ir kt.);
  • Bazinės GD&T žinios (puikus suvokimas yra pliusas);
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti darbus, spręsti kylančius techninius bei organizacinius klausimus;
  • Pozityvumas, mokėjimas bendrauti ir dirbti komandoje;
  • Anglų kalbos žinios.

  • įdomų ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje įmonių grupėje;
  • kompetenciją ir patirtį atitinkantį darbo užmokestį;
  • papildomą sveikatos draudimą;
  • galimybę dalyvauti AUGA group akcijų opcionų programoje;
  • tobulėjimo, karjeros galimybes;
  • Įdomius iššūkius ambicingoje komandoje, galimybes prisidėti prie įmonės augimo, augti pačiam kaip profesionalui bei asmenybei.

Jei manai, kad esi tinkamiausias kandidatas, turi tinkamos patirties, nebijai nuolat kintančios situacijos, gebi situaciją pamatyti kitu kampu, nori prisidėti ne tik prie naujos transporto priemonės kūrimo, bet ir prie klimato kaitos mažinimo bei sutinki pasidalinti savo asmens duomenimis, reikalingais vykdant atranką ir nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu su prierašu MECHANIKOS INŽINIERIUS (-Ė).
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Daugiau informacijos apie AUGA sukurtą traktorių:

Atlyginimas

2500-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai gali būti mokami priedai už sėkmingą projekto įgyvendinimą.

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai.
Jau esame gerokai išaugę, tačiau veiklos turime tiek, kad stipriname RnD pajėgumus ir prie komandos, kuriančios unikalią, biometanu varomą žemės ūkio transporto priemonę, kviečiame prisijungti papildomus MECHANIKOS INŽINIERIUS (-ES).