№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Mechanikos inžinierius

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „J&C Aero“

Darbo pobūdis

Ieškome inovatyvaus, motyvuoto inžinieriaus "R&D" skyriuje, kuris plačiai ir domėtųsi inžineriniais mokslais ir sektų tarptautines inžinerijos tendencijas bei technologijas. Būsite atsakingas už darbą etapuose, susijusiuose su galutiniu produktu nuo inžinerijos iki galutinio prototipų kūrimo.

  • Reikalavimus atitinkančių komponentų gamyba ir montavimas.
  • Techninių galimybių nustatymas.
  • Techninio projekto proceso pakeitimų inicijavimas, siekiant pagerinti efektyvumą ir kokybę.
  • Naujų gamybos technologijų, procesų ar įrangos nustatymas, kūrimas ir diegimas.
  • Projekto valdymas nuo biudžeto iki terminų laikymosi.
  • Galutinį produktą patvirtinančių techninių dokumentų ruošimas.
  • Darbas su įvairiais įmonės padaliniais/komandomis gaminant produktų prototipus ir testuojant
funkcionalumą.
  • Su produktų gamyba susijusių duomenų rinkimas.
  • Pagalba vykdant specialius projektus, užduotis ir kitas pareigas pagal poreikį, susijusias su
tiesioginiu darbu.

Reikalavimai:

  • Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis.
  • Ne mažesnė nei 5 metų gamybos patirtis.
  • Inžineriniai įgūdžiai ir patirtis įrodoma darbų pavyzdžiais.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, didelė patirtis dirbant su CAD programa (SolidWorks).
  • Analitinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai ir dėmesys detalėms.
  • Laiko valdymo įgūdžiai.
  • Reikalingi Darbų pavyzdžiai.

  • Šiuolaikišką darbo aplinką: naują gamyklą ir biurą, draugišką kolektyvą ir kokybiškas darbo priemones;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 9:00 iki 18:00;
  • Profesionalius mokymus kvalifikacijos kėlimui;
  • Rūpinimąsį jūsų emocine ir fizine gerove, siūlant papildomą sveikatos draudimą su įskaičiuotomis
psichologo konsultacijomis bei galimybe apmokėti sporto klubo abonementą;
  • Kavą, arbatą ir užkandžius mūsų virtuvėje ir kitas įmonės papildomas naudas;
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą – nuo 2000 iki 3000 eur neatskaičius mokesčių.(Galutinis
atlygis, priklausys nuo turimos patirties).

Company offers:

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „J&C Aero“

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra patikimas orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijų bei aviacijos srities specialistų partneris.

Daugiau apie mus:
Посмотреть все объявления этой компании (10)
informacija apie UAB „J&C Aero“
3511 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
146
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Доход 2022 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1754 €
25% uždirba 1754-2429 €
25% uždirba 2429-3876 €
25% uždirba nuo 3876 €