Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Skaitmeninės šypsenos“

Odontologijos klinikos sterilizacinės darbuotoja (-as)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Skaitmeninės šypsenos“

Skelbimas

Ieškome sterilizacinės darbuotojo (-os) modernioje odontologijos klinikoje "Skaitmeninės šypsenos", Vilniuje, Šiaurės miestelyje. Jeigu kaip ir mes vertinate atsakingumą, pozityvumą, norą tobulėti ir malonią atmosferą kolektyve, laukiame Jūsų savo komandoje!

Darbo pobūdis

  • instrumentų valymas, dezinfekcija;
  • instrumentų pakavimas;
  • instrumentų sterilizavimas;
  • instrumentų žymėjimo atsekamumas bei sterilzacinėje reikalingos apskaitos vedimas;

Darbas pilnu darbo krūviu (40 val. per savaitę).

Įmonė siūlo

  • Darbo krūvį pilnu etatu;
  • Tobulėjimo, žinių ir paslaugų spektro plėtimą;
  • Iki 40% nuolaidas odontologijos paslaugoms mūsų klinikoje
  • DU iki 1300 Eur prieš mokesčius, priklausomai nuo darbo patirties, derinamas su kiekvienu kandidatu individualiai.Jeigu turite klausimų skambinkite numeriu arba rašykite

Mes Tau siūlome

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Skaitmeninės šypsenos“

UAB „Skaitmeninės šypsenos“

Moderni odontologijos klinika su dantų technikų laboratorija. Naujausių skaitmeninių technologijų dėka klinikoje siūlomos tokios unikalios procedūros kaip "Implantacija be pjūvio", "Protezavimas per valandą", "Pasimatuok šypseną", kurios padeda išgauti aukščiausios kokybės paslaugas per maksimaliai trumpą laiką.
"Skaitmeninės šypsenos" komandos tikslas - glaudus ryšys su pacientu, kas leidžia lengviau ir greičiau suprasti paciento lūkesčius, juos išpildyti ir išleisti plačiai besišypsantį.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Skaitmeninės šypsenos“, įmonės kodas , buveinės adresas: S. Žukausko g. 4-110, 08244 Vilnius, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo politikoje:
informacija apie UAB „Skaitmeninės šypsenos“
3830 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.