№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Odontologijos klinikos vadovas

3300-3900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „ALBODENT“

Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti klinikos vadovą ir siūlome

  • Galimybę prisijungti prie vienos iš sėkmingiausių ir inovatyviausių odontologijos klinikų Lietuvoje;
  • Žalią šviesą Jūsų iniciatyvoms. Turite gerų idėjų? Visi kartu stengiamės jas įgyvendinti;
  • Dinamišką, atvirą ir pozityvią organizaciją. Esame įvairiapusiai, domimės įvairiomis sritimis, šakojamės tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, todėl drąsiai siūlome Jum neįkainojamas patirtis, nuolatinį tobulėjimą ir vietą profesiniam augimui.

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir koordinuoti klinikos veiklą;
  • Rūpintis klinikos veiklos pelningumu ( kedžių užimtumas, darbo srauto užtikrinimas; naujų paslaugų įvedimas ir organizavimas);
  • Klinikos plėtros planavimas ir ogranizacimas;
  • Personalo planavimą, atranką ir bendravimą, gero klimato palaikymą;
  • Darbo kokybės kontrolė, spręsti konfliktines situacijas su darbuotojais ir pacientais;
  • Vykdyti viešuosius ryšius Lietuvoje ir užsienyje;
  • Profesionalaus ir kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimas Klinikoje - klientų aptarnavimo standartas, pokalbių klausimas, slaptieji pirkėjai ir kt. veiksmai
  • Organizuoti, planuoti ir koordinuoti rinkodarinių kampanijų vykdymo darbus. Vykdyti socialinių tinklų ir informacijos sklaidos priežiūrą.
  • Bendradarbiauti su farmacijos bendrovių grandinėmis ir kitomis užsakovų grupėmis;
  • Atstovauti įmonei konferencijose, parodose;
  • Pasiruošti valstybinių institucijų patikrinimams, teikti pagalbą tikrinimo metu, rengti ataskaitas kontroliuojančioms institucijoms;
  • Atstovauti kliniką, formuoti jos įvaizdį;
  • Kas mėnesį rengti įmonės pelningumo, pinigų srautų, atlyginimų ir atsiperkumo ataskaitas, analizuoti duomenis, pateikti išvadas;
  • Lojalumo ir motyvacinių sistemų kūrimas darbuotojams;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (medicinos srityje - privalumas);
  • Greita orientacija ir sprendimų priėmimas nestandartinėse situacijose;
  • Ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo patirtis medicinos/ pardavimų sektoriuje;
  • Geri projektų valdymo ir darbo MS Office įgūdžiai;
  • Stiprios kompetencijos bendravime ir derybose;
  • Orientaciją į rezultatą, iniciatyvumas, analitinis mąstymas;
  • Sugebėjimas savarankiškai išskirti prioritetus;
  • Lietuvių, anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Kandidatai kviečiami pateikti motyvacinį laišką.

Suteikiame

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

3300-3900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijų lygio.

UAB „ALBODENT“

„ALBODENT’’ klinika atvėrė duris iš didelio profesinio užsidegimo, polėkio ir
galimybių mokslines naujoves perkelti į kasdienę praktiką. Šiuolaikinis
pacientas turi kur kas didesnių lūkesčių: sveiki dantys – dar ne viskas.
Sveikus dantis norime turėti gražiai ir estetiškai sugulusius į šypseną. Tai
lemia pasitikėjimą savimi, sėkmę. Ir mes tai galime pasiūlyti. Jei anksčiau
dantų plomba buvo gumulėlis sustingusios „košelės“, kuri puikiai matoma
plika akimi, šiandieninės technologijos leidžia plomba atkurti pirminį dantų
reljefą – galite plačiai juoktis, niekas nė nepastebės, kad neseniai lankėtės
pas odontologą.
informacija apie UAB „ALBODENT“
2457 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.